(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA
- Сучасна лабораторія

- Партнерство з великими
  європейськими
  фармакологічними компаніями

- Оптові і роздрібні продажі

- Ліцензії та відповідність ДСТУ

детальніше..
undefined

Шановні пані та панове!


   Нам приємно, що Ви завітали на наш сайт!


    Компанія «Евро плюс» - це сучасний виробник з високопрофесійною командою,
прозорим та відповідальним ставленням до своїх споживачів та бізнес - партнерам, з затребуваними ринковими позиціями та широким асортиментом якісної продукції.

  

   Наше підприємство було засноване в 1997 році та представлено на парафармацевтичному та фармацевтичному ринку як оптовий дистриб'ютор.А з 2002 року ми пройшли довгий шлях становлення як виробник на цих ринках. Нами були розроблені та випущені ефективні продукти, які заслужили визнання та попит з боку споживачів та партнерів.

 

   На сьогоднішній день ми пропонуємо Вам широкий спектр продуктів для Вашого здоров'я та краси: дієтичні добавки (БАД), лікувальну косметику, продукти в сфері спортивного харчування.

 

   Ми постійно працюємо над підвищенням якості продукції, проводимо ретельний відбір сировини та пакувальних матеріалів,вдосконалюємо технології,а також здійснюємо поетапний контроль на всіх стадіях виробництва. Якість готового продукту підтверджується сертифікатами Міністерства Охорони Здоров'я України (МОЗ).

 

   У березні 2012р ми ввели в експлуатацію новий виробничий комплекс, який відповідає європейським вимогам та нормам. Наша система управління якістю заснована на стандартах ISO 9001, ISO 22000 та НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points). Виробництво продукції здійснюється на імпортному обладнанні, сертифікованому відповідно до стандартівта норм GMP.


    Наше головне завдання- створення продуктів найвищої якості.


   
Ми динамічно розвиваємося та впевнено крокуємо в ногу з часом!



  Сучасна медицина знаходиться в постійному русі, в пошуку нових ефективних методів

та засобів лікування різних недуг.

 

  Компанія «Евро плюс» поєднала в собі не тільки перевірені часом рецепти народної

медицини, але і врахувала необхідність комплексного підходу для підтримки здорового способу

життя. І тому пропонує з'єднати форму зовнішнього застосування - це лікувально - косметичні

засоби у вигляді гелів та внутрішнього, у вигляді спеціальних дієтичних добавок (БАД).

 

Бодяга-це чудо в лікувальній косметиці.

 

  Століттями природа створювала для нас найкраще. Флора здавна служила людям в якості

джерела здоров'я та краси. Знання про лікувальні та косметичні властивості рослин передавалися з покоління в покоління.

 

  Команда фахівців «Евро плюс» пройшла нелегкий шлях у пошуках таких унікальних засобів, які були б ефективні, натуральні та безпечні. Ми відродили незаслужено забутий народний засіб як Бодяга, який використовували ще наші пращури від багатьох захворювань. Впровадили забуті рецепти приготування лікувально-косметичних засобів на основі бодяги, застосувавши для цього самі передові сучасні технології.

 

  Традиційно Бодяга використовувалася у вигляді подрібненого порошку губки, а ми пропонуємо її у вигляді гелю, кремів, масок, бальзамів. Структура Бодяги містить голочки кремнезему, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів та більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевих болів та забезпечує чудовий розсмоктуючий ефект на уражених місцях. При застосуванні Бодяги у вигляді гелю відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців та ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет та захисні функції шкіри. Приголомшливий ефект при проблемній шкірі та боротьбі з пігментними плямами. Здавна Бодяга використовувалась як місцевий подразнюючий засіб при ревматизмі та забиттях. Добре відома здатність Бодяги, розсмоктувати інфільтрати та гематоми.

 

  Тільки після цілеспрямованих дій організм відкриє альтернативні ресурси. А нові горизонти знань, які допоможуть розбудити організм, Вам завжди готове відкрити наше підприємство «Евро плюс», яке невпинно розробляє ефективні продукти, які задовольнять потреби у вирішенні проблем зі здоров'ям людини.

 

Для чого нашому організму потрібні біологічні добавки (БАД) і яка їхня користь?

 

  Біологічно активні добавки з'явилися не раніше і не пізніше, ніж у них виникла необхідність. Наш щоденний раціон став багатшим за смаковими відчуттями, але менш збалансованим за складом поживних речовин. Він достатній по калорійності, але не здатний забезпечити організм необхідною кількістю вітамінів, мікро-і макроелементів, із - за дефіциту яких розвиваються різні захворювання, знижується імунітет. Ефективним виходом з цієї ситуації стало використанняспеціальних дієтичних добавок (БАД).

 

  БАД -цебіологічно активні речовини, що володіють лікувальною дією. Вони призначені для підвищення адаптаційних можливостей організму в несприятливих умовах, після перенесених захворювань, для підвищення імунітету, нормалізації функціональних порушень в організмі. Вони застосовуються як доповнення до медикаментозної терапії різних захворювань, в перед-і післяопераційний період, після променевої та хіміотерапії, а також для профілактики прогресування та попередження загострення хвороби.

  

  Виділяють три основних види впливу БАД на організм.

 

  Очищення - детоксикація, виділення з організму токсинів, солей важких металів, вільних радикалів, очищення від слизу, шлаків, каменів і т. д.

 

  Насичення - усунення дефіциту мікро- та макроелементів, амінокислот, поліненасичених жирних (незамінних) кислот та інших важливих компонентів з урахуванням фізіологічних потреб організму.

 

  Відновлення - це стабілізація функцій всіх органів та систем, відновлення нормального обміну речовин, повернення здоров'я за допомогою активації резервних сил самого організму.

 

Ми пропонуємо широкий асортимент та високу якість.

 

Наш колектив дбає про Вас та Ваше здоров'я!


детальніше..



Новинки
Дієтична добавка «Мачо»
Дієтична добавка «Hot Woman»
Дієтична добавка «Погляд – екстракт чорниці»

Фото\Відео

Контакта інформація
Ми в соц мережах:

Наші координати:

Главный офіс:
Україна,
м. Дніпропетровськ

Телефон:
(056) 371 51 53,
(068) 401 33 81

E-mail:
evroplus@a-teleport.com