(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Ласкаво просимо на сайт компанії "Евро плюс"!


Приватне підприємство "Евро плюс" на сьогоднішній день є вітчизняним виробником біологічно активних добавок (БАД) та лікувальної косметики на території України. Наша компанія заснована в 1997 році та довгий час працювала оптовим дистриб'ютором фармацевтичного ринку. За цей час ми відмінно зарекомендували себе надійним партнером та відповідальним дистриб'ютором.
 
За період роботи на фармацевтичному ринку була глибоко вивчена та проаналізована його кон'юнктура, а з 2002 року була прийнята стратегія щодо переорієнтації діяльності компанії з оптової торгівлі на виробництво твердих таблетних форм (капсул), а також лікувально-косметичних препаратів на гелевій основі.
 
Було налагоджено технологічне виробництво біологічно активних добавок (БАД) та відпрацьовані унікальні рецептури лікувальної косметики. З цього моменту ми активно співпрацюємо з найбільшими оптовими дистриб'юторами фармацевтичного ринку, а також - найбільшими постачальниками сировини в Україні.
 
Виробництво продукції здійснюється у м. Дніпропетровську на імпортному обладнанні, сертифікованому відповідно до стандартів та норм GMP. Завдяки наявності власного виробництва, потужного сировинного та виробничого потенціалу ми створюємо продукцію на основі новітніх розробок у відповідності з високими стандартами якості.
 
За час роботи налагоджена тісна співпраця з провідними науковими установами, а також їх фахівцями. Мова йде про Національний фармацевтичний університет в м. Харкові та Дніпропетровської державної медичної академії. У плідній співпраці розробляється та вдосконалюється рецептура  та  якість компонентів нашої продукції. Завдяки спостереженню з боку відповідних установ та професійності  їхніх співробітників проводяться часткові клінічні випробування, а також медико-біологічно обгрунтовується продукція, що нами випускеється.

Після вступу України до СОТ компанія «Евро плюс» сертифікує свою продукцію та виробничі площі відповідно до вимог ISO-9001, ISO-22000, ISO-22716 та нормами HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points).

Міністерство охорони здоров'я України (МЗОУ) та провідні київські інститути: «Інститут екогігієни та  токсикології ім. Л.І.Медведя »,« Інститут гігієни та медичної екології ім. О.М.Марзєєва »,« Інститут гігієни харчування », а також санепідемслужби Дніпропетровська та області проводять контроль, відстежують якість та безпеку продукції, що випускається нами.
 
Основними та пріоритетними принципами ПП "Евро плюс" є: висока якість та багатий асортимент продукції, новітні наукові та технологічні розробки і, звичайно ж, турбота про наших клієнтів.

Мета компанії - зробити наших споживачів здоровими, успішними та щасливими. Це досягається, в першу чергу, за рахунок доступних цін та високої якості продукції.

Згуртований та професійний колектив «Евро плюс» щоденно піклується про здоров'я своїх споживачів. Ми йдемо в ногу з часом - вміло використовуємо досвід та наукові розробки медичних та фармацевтичних світил. Саме тому в якості нашої продукції можна бути абсолютно впевненими.

Оскільки сьогодні конкуренція на ринку БАДів та лікувальної косметики досить велика, «Евро плюс» поставила перед собою наступну мету: виробляти високоякісну продукцію за розумними та доступними цінами.

Здорове майбутнє з «Евро плюс» - це:

  • впевненість в собі та прийдешньому дні кожного, хто користується нашою продукцією;
  • продукція, вироблена з урахуванням новітніх розробок у сфері біотехнологій та відповідає всім  необхідним стандартам;
  • команда висококласних фахівців, які піклуються про процвітання компанії;
  • вигідні та довірчі стосунки з усіма партнерами.
 
ПП "Евро плюс" - запорука Вашого здоров'я!