(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

АнтиПохмелін (капсули)


   Похмілля - цілий комплекс різноманітних скарг , які проявляються на наступний день після вживання алкоголю. Страждаючого похміллям турбують сильні головні болі , нудота , сухість у роті і сильна спрага , озноб змінюється відчуттям жару . Часто виникає серцебиття і « перебої » у серці . Характерна слабкість , пригнічений настрій , почуття провини . Стан похмілля триває не більше доби, але може продовжуватися і довше.
   Залишати організм на волю провидіння, самому справлятися з наслідками інтоксикації алкоголем - верх дурості, тому що з давніх часів відомі засоби, які здатні полегшити страждання хворого. Препарат АнтиПохмелін був створений саме на основі таких перевірених і вивчених засобів , і об'єднує їх у собі для полегшення похмільного синдрому. АнтиПохмелін на ряду зі зняттям похмілля здатний запобігати його. Підвищує переносимість алкоголю.
   АнтиПохмелін - препарат , що знижує токсичний вплив алкоголю. Прийом АнтиПохмелін найбільш ефективний під час вживання алкоголю (1-2 капсули ) , що дозволяє попередити стан похмілля . Якщо ви не прийняли АнтиПохмелін вчасно і похмілля настало , потрібно прийняти 1-3 капсули в залежності від ступеня тяжкості , запиваючи великою кількістю мінеральної води.
   АнтиПохмелін також рекомендується як додаткове джерело янтарної кислоти. Він допоможе вам залишатися у формі до і після прийому алкогольних напоїв.
   АнтиПохмелін успішно усуває симптоми похмілля ; допомагає його уникнути , якщо препарат прийняти перед вживанням алкоголю; допомагає при отруєннях неякісними алкогольними напоями; змішуванні різних алкогольних напоїв.
 
Спосіб вживання: дорослим приймати 1-2 капсули на день під час вживання їжі . Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.
Застереження при вживанні : індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту ; захворювання нирок ; період лактації.
Не вживати людям , які перебувають у стані загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки.
Не є лікарським засобом.
Зберігання : зберігати в сухому місці при температурі не вище 25 ° С.
Термін зберігання: 2 роки від дати виготовлення.
 
Сертифіковане Міністерством Охорони здоров'я України
 
ТУ У 15.8 -30192477-003-2003