(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Комплекс для профілактики простудних захворювань «Грип-Protect»


   У холодну пору року різко збільшується кількість гострих респіраторних захворювань, які супроводжуються неприємними симптомами: підвищенням температури тіла, ознобом, головним болем, закладеністю носа.
   Грип-Protect застосовується як для профілактики вірусних інфекцій, так і для іхнього комплексного усунення. Завдяки своєму оптимальному складу, Грип-Protect володіє високою ефективністю й активно бореться з симптомами застуди і грипу, а також зміцнює захисні сили організму.
   Аскорбінова кислота володіє антиоксидантною властивістю і допомагає імунній системі боротися з інфекцією; крім того, поповнює підвищену потребу організму в вітаміні С під час захворювання. 
   Лабораторні та клінічні дослідження довели, що ехінацея діє як антибіотик і є найбільш потужним і ефективним рослинним стимулятором імунної системи серед усіх відомих нутрицевтиків. Рослина містить у собі біологічно активні речовини, які володіють вираженою противірусною та протимікробною активністю, а також здатністю стимулювати імунну систему організму людини. Тому ехінацея виявляє імунумодулюючу, протимікробну, протизапальну та противірусну дію.
   Женьшень вважається королем тонізуючих засобів. Адаптогенні, загальнозміцнюючі та тонізуючі властивості цієї рослини активно використовуються при захворюваннях, що пов’язані з відхиленнями у діяльності центральної нервової системи. Крім цього, женьшень використовують як засіб, який зміцнює імунітет, підвищує опірність організму негативному впливу довкілля. Чудово стимулює імунну систему. Женьшень особливо цінують як засіб для профілактики новоутворень та інфекційних захворювань, тому що він має здатність підвищувати рівень імуноглобулінів та імунокомпетентних клітин в організмі.
   Вітамін А сприяє опірності організму до інфекцій. 
   Вітамін В1 - клітинний енергетик, який підвищує розумову та фізичну працездатність. Він бере участь у метаболізмі вуглеводів, функціонуванні нервової системи, серцевого м’язу  і шлунково-кишкового тракту.
   Показання до застосування  Грип-Protect:
- гострі респіраторні захворювання, що супроводжуються високою температурою, нежиттю, закладеністю носа, чханням;
- риніт;
- синусит;
- профілактика гострих респіраторних вірусних інфекцій;
- зміцнення імунної системи організму.
 
Спосіб вживання:
- для профілактики  дорослим   приймати по одній капсулі  один раз на день під час  вживання їжі, запиваючи склянкою кип’яченої води. 
- в залежності від тяжкості захворювання дорослим приймати до трьох капсул на добу під час  вживання їжі, запиваючи склянкою кип’яченої води.
Перед вживанням проконсультуйтесь з лікарем.

Термін вживання:  узгоджувати з лікарем. 
Виробник:  ПП "Евро плюс", Україна, 49033, м. Дніпропетровськ, вул. Корнійчука, 4
Зберігання: в герметичній упаковці, в сухому, захищеному від вологи та світла місці,  при температурі не вище +30o C.    
Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.

 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
 
ТУ У 15.8 -30192477-003-2003