(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Бодяга косметична


   Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремневих губок (Cornacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосування бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
  
Призначення:
- допомога при травмах, розтягненнях, а також при утворенні синців та гематом.
- як допоміжний засіб при запаленнях хрящів, хребта та суглобів рук і ніг, болях в попереку та м'язах.
 
Спосіб застосування:
- розвести порошок в пропорції 1:4 з кип'яченою водою та відразу покласти на уражене місце.
- перемішати одну частину порошку з 3 частинами олії та натерти місце, що непокоїть, потім накрити компресним папером, поверх покласти теплу хустку.
Не використовувати: при подряпинах та порізах. Не допускати попадання на слизові оболонки очей і носа. При сильному печінні змити водою.

Форма випуску: порошок в пакетах по 5г.
Зберігати в сухому, прохолодному  місці.