(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Квасци алюмокалійові


  Квасци алюмокалійові усувають гострі запальні явища при дерматиті, опрілостях, нейродерміті, екземі, як в'яжучий, місцевий протизапальний та кровозупинний засіб.
  Квасци, як в'яжучий засіб, утворюють на місці контакту з шкірою і слизовими оболонками плівочку, захищаючу нервові закінчення шкіри і слизових оболонок від впливу різних дратівників. При цьому стихають суб'ективні відчуття напруги, болі, зуда. Підсушуюча дія квасців обумовлена тим, що вони ущильнюють стінки капілярів та мілких судин, зменшуючи пітнілість тканевої рідини, гіперемію і набряк. Крім того, вони знижують секрецію потових і сальних залоз, являючись сильними антиперспирантами, а також надають дезодоруючий ефект. Квасци можна використовувати для лікування жирної себореї, а також як засіб для догляду за жирною, в'ялою, пористою шкірою обличчя.
 
Спосіб застосування:застосовуються зовнішньо в якості в'яжучого засобу у вигляді водного розчину (0,5 - 1%) для полоскання, промивання, примочок та спринцевання при запаленні слизових оболонок та шкіри (стоматити, гінгівіти).
Протипоказання: не встановлені.
Зберігати в сухому, прохолодному, захищеному від світла місці.
Термін придатності: 24 місяці.