(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Скраб з бодягою »


   Гель «Скраб з бодягою » відлущує омертвілі клітини верхнього шару шкіри, глибоко очищає пори, надаючи шкірі здоровий вигляд. Активізує кровообіг, перешкоджає появі вугрових висипів, зменшує процес виділення жиру. Рослинні компоненти скрабу: бодяга, алое і календула одночасно очищають, тонізують і живлять шкіру.
   Гель має активну розсмоктуючу та бактерицидну дії, активізує кровопостачання , розширює кровоносні судини, забезпечує відновлювальний і омолоджуючий ефект .
   Бодяга ( Spongilla lacustris ), є представницею типу губок ( Spongia ) і належить до групи кремнієвих губок ( Cornacuspongia, сем. Spongillidae ). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кенинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри .
   Алое і календула містять безліч активних речовин, таких як антраглікозиди: алоін, наталоін, рабарберон, емодін, смолисті речовини, ферменти, фітонциди, вітаміни А, С, Е. Екстракти цих рослин підсилюють відновлювальні процеси в тканинах, нормалізують мікроциркуляцію і доставку кисню і поживних речовин, необхідних клітинам шкіри, надають антисептичні і бактерицидні дії .
   Властивості гелю «Скраб з бодягою » :
- відлущує омертвілі клітини шкіри;
- має м'яке, але глибоку очисну, тонізуючу і оновлюючу дії;
- усуває пігментні і застійні плями;
- надає допомогу при вугрових висипів, нормалізуючи виділення шкірного жиру і запобігаючи закупорці пор;
- надають антисептичну і бактерицидну дії;
- зміцнює захисні функції шкіри.
Спосіб застосування: нанести скраб на зволожену шкіру обличчя масажними рухами. Ретельно змийте теплою водою і витріть обличчя рушником. Застосовувати 1 раз на тиждень. Уникати попадання скрабу в очі і інші слизові оболонки. Можливо тимчасове почервоніння шкіри.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому , захищеному від світла місці при температурі від +50С до +250С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Висновок МОЗ від 10.01.2007 року № 05.03.02-04/168
 
ТУ У 05.0-30192477-002