(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Антицелюлітний гель з бодягою»


   Антицелюлітний гель з бодягою підтягує, розгладжує і вирівнює шкіру проблемних ділянок тіла, схильних до прояву целюліту. Дія гелю спрямована на активізацію дихання шкіри, посилення проникнення в неї кисню, прискорення обіну речовин в проблемних ділянках і спалювання пішкірного жиру. Після застосування гелю шкіра стає більш пружною і підтягнутою на вигляд, текстура і колір шкіри стають більш рівномірними, зменшуються прояви целюліту. Все це відбувається завдяки дії компонентів гелю, давно відомих своєю здатністю надавати допомогу при проявах целюліту.
   Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремневих губок (Cornacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосування бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Екстракт кінського каштану підвищує стійкість стінок капілярів і червоних кров'яних тілець, тонус венозних судин, прискорює кровотік у венах. Він містить катехіни, флавоноїди (рутин, кверцетин, пектинові та дубільні речовини) і інші органічні сполуки. Дія екстракту пов'язана з наявністю в ньому флавонового глікозиду ескуліну і сапоніна есцину. Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромбічну активність сироватки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин, підсилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них є паталогічні зміни. Есцин - тритерпеновий глікозид, який володіє вираженою капіляропротекторною активністю і надає протизапальну дію. Есцин знижує в'язкість крові. Ці властивості використовуються для прискорення відновлення функцій тканин (зменшення набряклості, больових відчуттів) після травм (окремо спортивних), операцій, при флебітах, варикозному розширенню вен і деяких інших паталогічних станах.
   Екстракт ламінарії, що входить до складу гелю, освіжає і тонізує шкіру голови, покращує клітинне дихання. Сприяє проникненню натуральних біоактивних компонентів і вітамінів в глибокі шари шкіри. Активні природні компоненти ламінарії надають дренажну дію, покращують мікроциркуляцію крові. Біогенний йод , що міститься в ламінарії, і велика кількість вітамінів нормалізують обмін речовин на клітинному рівні, безпосередньо в шкірі і підшкірних жирових клітинах.
   Олія апельсину очищує шкіру, освітлює пігментні плями, сприяє оновленню клітин, покращує колір шкіри. Стимулювання кровотоку робить апельсинову олію гарним засобом для тонізації шкіри. Окрім цього олія підвищує пружність шкіри, стимулює і відновлює її, що дає дуже добрі результати при целюліті.
Олія можевельнику володіє високою антимікробною активністю, сильною бактерицидною дією. Найважливіша властивість цієї олії - підвищення циркуляції крові у всіх шарах шкірного покриву, а також здатність виводити токсини і вільні радикали зі шкіри. Сприяє регенерації клітин шкіри, усуває целюліт. Підвищує пружність шкіри, ліквідує її в'ялість, млявість, неравномірний колір і стомлений вигляд.
   Властивості гелю:
- підвищення гладкості і пружності шкіри;
- усунення проявів целюліту на проблемних ділянках тіла;
- знищення неестетичних жирових відкладень;
- посилення мікроциркуляції крові;
- поліпшення обміну речовин в тканинах.
   Представлений антицелюлітний гель для тіла призначений для нанесення на шкіру як допоміжний засіб для поліпшення контурів фігури і усунення целюліту. Гель надає ефективну дію навть при добре помітних стадіях целюліту. Шкіра підтягується, підвищується її тонус і еластичність.
 
Спосіб застосування: масажними рухами нанесіть гель на проблемні ділянки шкіри. Дайте йому вбратися, уникаючи зіткнення з одягом. Залишки гелю через 20-30 хвилин змийте теплою водою. Також після застосування гелю ретельно вимийте руки.
Увага: дія бодяги заснована на механічному роздратуванні шкіри, обумовленому утриманням кремнієвих голочок, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування підшкіряних капілярів, що супроводжується слабким гріючим ефектом і тимчасовим почервонінням шкіри. Це доводить ефективну профілактичну дію гелю.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати попадання гелю на відкриті рани і слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20ºС.
Термін придатності - 24 місяці від дати виготовлення.

 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002