(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «L-карнітин з бодягою»


   Целюліт - своєрідна косметична особливість шкіри, що обумовлена послабленням її тонусу, застійними явищами в циркуляції крові та лімфи, а також нерівномірним відкладенням підшкірного жиру та наявністю води в підшкірній жировій клітчатці. «Апельсинова скоринка» або целюліт  проявляється лише в певних місцях: стегнах і сідницях, животі та верхній частині рук.
   Ця досить поширена косметична проблема викликає масу негативних емоцій у прекрасної половини людства. І не дивно, адже целюліт може виникнути у жінок різного віку. З цією косметичною проблемою можна справитися. Ми пропонуємо гель, який містить оптимальну формулу для боротьби з целюлітом. 
   Гель «L-карнітин з бодягою» виготовлений на основі цілющих компонентів: L-карнітину, екстрактів бодяги та арніки. Завдяки такому вдалому поєднанню складових засіб володіє активною протицелюлітною та детоксикуючою діями. Крім того, колаген, що входить до складу формули, відновлює еластичність і пружність тканин. Дія гелю «L-карнітин з бодягою» спрямована на активізацію дихання шкіри, посилення проникнення в неї кисню, прискорення обміну речовин на проблемних ділянках і спалювання підшкірного жиру.
   L-карнітин (карнітин) - це амінокислота, яка присутня у всіх живих клітинах. Її будова схожа з будовою вітамінів групи В. Тому карнітин іноді називають вітаміном Bт. L-карнітин  сприяє розщепленню жирів у нашому організмі. 
   Екстракт бодяги  викликає місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючи судин. 
   Екстракт арніки стимулює кровообіг в шкірі, активізує тканинне дихання. Володіє протизапальною та антисептичною властивостями.   Глікозиди, що входять до складу екстракту, сприяють заспокійливій і знеболюючій дії.
   Колаген - це основний білок сполучної тканини організму людини. Він входить до складу зв'язок, сухожиль, кісток і хрящів. Колаген одночасно виступає і як будівельний матеріал, і як клей, який формує всі клітини організму, а також забезпечує міцність, пружність і еластичність тканин та органів.
   Олія апельсину очищує шкіру, освітлює пігментні плями, сприяє оновлення клітин, покращує колір шкіри. Стимулювання кровотоку робить  апельсинову олію гарним для тонізації та підвищення пружності шкіри. Олія апельсину стимулює відновлення шкіри, що особливо важливо при наявності  целюліту.
   Олія можевельнику володіє високою антимікробною активністю, сильною бактерицидною дією. Найважливіша властивість цього компоненту -підвищення циркуляції крові у всіх шарах шкірного покриву. Має здатність виводити токсини і вільні радикали зі шкіри. Сприяє процесу регенерації шкіри, усуває прояви целюліту. Підвищує пружність шкіри, ліквідує її млявість, в’ялість, нерівномірний колір і стомлений вигляд.

   Властивості гелю «L-карнітин з бодягою»:
- усунення проявів целюліту на проблемних ділянках шкіри;
- знищення неестетичних жирових відкладень;
- підвищення пружності шкіри;
- посилення мікроциркуляції крові;
- покращення обміну речовин в тканинах.
   
Спосіб застосування: щоденно наносити гель на чисту суху шкіру проблемних ділянок тіла. Втирати масажними рухами не менше 5 хвилин.  Ретельний масаж покращить кровообіг і допоможе швидше досягти бажаного результату. Дія гелю «L-карнітин з бодягою» посилюється при фізичному навантаженні. Мінімальний курс застосування - 1 місяць.
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій слід припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
    
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002