(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель для відновлення фігури після пологів»


   Природна місія кожної жінки - продовження роду, тобто народження дитини. Це найвідповідальніший і водночас найщасливіший момент у житті. Після пологів жіночій організм починає активно відновлюватися. Тілу теж потрібна допомога у відновленні. Тому ми пропонуємо Вам, милі жінки, чудовий засіб - «Гель для відновлення фігури після пологів». Активні компоненти його формули забезпечать ефективний результат і повернуть вашій фігурі колишні контури. 
   Гель допомагає відновити контури тіла завдяки оптимальному поєднанню активних компонентів- карнітіну, колагену - і природного комплексу - екстрактів плюща, бодяги і кінського каштану. Шкіра на проблемних ділянках інтенсивно збагачується колагеном, нормалізуються процеси оновлення шкіри, покращується насичення клітин киснем; зміцнюються стінки судин і капілярів, знижується їхня ламкість.
   L-карнітин (карнітин) - це амінокислота, яка присутня у всіх живих клітинах. Її будова схожа за будовою з вітамінами групи В. Тому карнітін іноді називають вітаміном Bт. Ця речовина нормалізує енергетичний обмін в нашому організмі. 
   Колаген - основний білок сполучної тканини організму людини. Він входить до складу зв'язок, сухожиль, кісток і хрящів. Колаген одночасно виступає і як будівельний матеріал, і як клей, який формує всі клітини організму, а також забезпечує міцність, пружність і еластичність тканин і органів.
   Плющ - одна з найдавніших лікарських рослин. У його корі містяться вітаміни і мінеральні солі, трітерпеноїди, поліацетатні з'єднання, камедь. У листі багато вуглеводів (фруктоза, сахароза, галактоза і ін.), ефірних масел, флавоноїдів, вітамінів групи В, мінеральних солей, стероїдів, кумаринів. Екстракт плюща володіє пом'якшувальною дією, бактерицидною і антитоксичною активністю; знешкоджує і виводить токсини з клітин шкіри; нормалізує процеси оновлення і відновлення шкірних покривів.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і протинабряковою дією.
   Екстракт кінського каштана (есцин - тритерпеновий глікозид) - венотонізіючий засіб рослинного походження. Есцин підвищує тонус венозних судин, усуває венозний застій; нормалізує стан судинної стінки, підвищує стійкість капілярів, знижує їх ламкість; володіє протизапальною дією.
   Властивості гелю:
- підвищує насичення клітин киснем;
- відновлює міцність, пружність та еластичність пошкоджених тканин;
- знижує чутливість шкіри і ламкість капілярів.
   Гель рекомендовано застосовувати для відновлення фігури після пологів.
   
Спосіб застосування: наносити гель тонким шаром на проблемні ділянки шкіри (живіт, стегна, боки і т.д.) 1-2 рази на день. Процедуру бажано проводити після прийому душа. Мінімальний курс - 4 тижні. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та слизові оболонки. 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
     
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002