(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель зволожуючий і заспокійливий після депіляції»


   Гель ніжно і лагідно доглядає за шкірою, яка зазнала хімічної, воскової та механічної депіляції, знімає запалення і заспокоює шкіру. Гель швидко вбирається в шкіру і повертає рівень рН до фізіологічної норми, активно зволожує шкіру і відновлює захисні функції епідермісу. Гель ідеально підходить для завершення процедури депіляції. 
   Склад гелю збагачений природними інгредієнтами - екстрактами та ефірними оліями  лікарських трав, а також - колагеном і дескпантенолом.     
   Екстракт алое інтенсивно зволожує шкіру, екстракт ромашки знімає запалення, заспокоює і пом’якшує шкірний покрив; колаген і дескпантенол додають шкірі пружності та еластичності, а також збагачують її живильними речовинами.  
   Колаген - основний білок сполучної тканини організму людини, який забезпечує міцність та пружність шкіри. Колаген одночасно виступає і як будівельний матеріал, і як клей, який формує всі клітини організму, активно сприяє нормальній фізіологічній регенерації.
   Пантенол (декспантенол) - похідне пантотенової кислоти. Пантотенова кислота - водорозчинний вітамін комплексу В, складова частина коферменту А. Пантенол  стимулює регенерацію шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, покращує міцність колагенових волокон, сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри.
   Екстракт алое містить понад 160 складових частин - амінокислот, вітамінів, мінералів. Він володіє бактерицидними властивостями, стимулює кровообіг, зволожує шкіру і допомагає їй зберігати вологу, знімає запалення.
   Екстракт ромашки лікарської володіє протизапальною, антисептичною, знеболюючою та в’яжучою  діями, стимулює процеси регенерації і загоєння тканин, пом'якшує шкіру, послаблює алергічні реакції, підсилює процеси регенерації.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і  протинабряковою діями. 
   Олія лаванди має антисептичні, спазмолітичні, бактерицидні, властивості, володіє вираженою протизапальною активністю.
   Олія м’яти володіє освіжаючими, антисептичними і знеболюючими властивостями, а також противірусною та антибактеріальною активністю.
   Гель рекомендовано застосовувати після процедури депіляції.
 
Спосіб застосування: нанести тонкий шар гелю на шкіру. Застосовувати після кожної процедури депіляції. Необхідно уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів.
При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002