(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель-маска для волосся з бодягою»


  «Гель-маска для волосся з бодягою» активізує дихання поверхні шкіри і підсилює проникнення в неї додаткового кисню, стимулює підшкірні капіляри. Мелені кремнієві голочки, які містяться в складі бодяги, потрапляють у верхній шар епідермісу, зменшують активність сальних щалоз, покращують стан волосяних фолікулів. Бодяга належить до групи кремнієвих губок. Традиційно використовується у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування поверхні шкіриЮ розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Активний компонент маски для волосся – бодяга – проникає в шкіру голови і ефективно перешкоджає випадінню волосся, його млявому і тьмяному вигляду. Унікальна маска для волосся з бодягой стимулює кровообіг, забезпечує вільне проникнення живильних речовин в шкіру голови і структуру волосся. Компоненти маски проникають в саму середину волосся, миттєво покращуючи його структуру. Завдяки дії компонентів маски, зміцнюються корені волосся, відновлюється цілістність кінчиків, відбувається стимуляція росту волосся. Після застосування маски Ваше волосся виглядає сильним і здоровим, збільшується його об'єм і блиск.
  Також до складу маски для волосся входять такі компоненти, як екстракти спіруліни та ламінарії, олії розмарину та грейпфрукту, які надають додаткового ефекту цьому засобу.
  Морські водорості – численна група в царстві рослин, що містить більше 30000 видів. Морські водорості містять цінні компоненти і є джерелом біологічно активних речовин. Екстракт спіруліни дуже часто використовується в продуктах, призначених для догляду за волоссям, оскільки здатний захищати його від несприятливої дії навколішнього середовища. Екстракт ламінарії освіжає і тонізує шкіру голови, покращує клітинне дихання.
Олія розмарину тонізує судини, нервові закінчення, що допомагає зняти відчуття напруженості і втоми.
  Олія грейпфрукту насичена вітаміном С. Вона регулює жировий обмін, очищує, дезінфікує і тонізує шкіру. Олія грейпфрукту чудово укріплює і живить  волосся, надає йому здорового, блискучого вигляду.
 
Спосіб застосування: масажними рухами нанесіть маску на чисте вологе волосся. Заоиште на 5-10 хвилин, потім ретельно змийте. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, в очі та інші слизові оболонки. Також після застосування маски ретельно вимийте руки.
Увага: дія бодяги заснована на механічному роздратуванні шкіри, обумовленому утриманням кремнієвих голочок, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування підшкіряних капілярів, що супроводжується слабким гріючим ефектом і тимчасовим почервонінням шкіри. Це доводить ефективну профілактичну дію маски.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати попадання гелю на відкриті рани і слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20ºС.
Термін придатності – 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002