(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель від лупи»


   Хто гірший ворог нашого волосся, нашого настрою та відчуття впевненості? Є назва цьому явищу - лупа. Фахівці стверджують, що збудником лупи є дріжджовий грибок, який постійно живе на шкірі голови, - найпоширеніша причина її виникнення. Цей грибок є безпечним для здоров'я і не є інфекційним захворюванням, але за певних несприятливих умов активно прогресує. На зростання грибка лупи можуть позитивно вплинути такі умови, як погана екологічна ситуація, втома, що накопичилася, стрес, недостатня кількість вітамінів і мікроелемента селену в організмі, прийом гормональних препаратів.
   Ми пропонуємо ефективний гель для боротьби з лупою. Спеціально розроблена формула поєднує активні компоненти: октопірокс, пантенол, сорбітол, екстракти арніки і бодяги, ефірне масло розмарину. Кожна складова доповнює властивості одне одної, що забезпечує відмінний результат після користування гелем. 
   Октопірокс (піроктон оламін) - цілющий компонент, який перешкоджає утворенню частинок лупи; надає потужну фунгіцидну (протигрибкову) та антибактеріальну дії. Октопірокс  усуває лупу, очищує шкіру голови. 
   Пантенол - вітаміноподібний препарат, що стимулює епітелізацію. Пантенол сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри.
   Сорбітол - зволожувач. Він має властивість робити шкіру оксамитовою на дотик. До речі, сорбітол був відомий ще стародавнім травникам, які виявили його у плодах горобини. Також ця речовина є у плодах сливи, черешні, яблук і морських водоростей.
   Екстракт арніки стимулює кровообіг в шкірі, активізує тканинне дихання. Володіє протизапальною і антисептичною властивістю. Дубильні речовини мають порозвужуючу дію. Цукор і органічні кислоти зволожують шкіру і покращують швидкість обміну клітин епідермісу. 
   Екстракт бодяги сприяє активізації  поверхневого кровопостачання, відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри. 
   Батьківщиною розмарину є Середземномор’я. Сама рослина здавна асоціювалася з богинею любові Венерою, яка народилася з морської піни; назва "розмарин" буквальна так і перекладається - "морська роса". Ефірна олія розмарину - протизапальний засіб, нормалізує стан жирної і проблемної шкіри з розширеними порами.
   Олія лимону усуває ламкість волосся, надає їм здорового блиску, попереджає появу лупи.
   Властивості гелю:
- усуває прояви лупи і запобігає її появі;
- зволожує шкіру голови;
- має антисептичні властивості.
   Сильне і здорове волосся без лупи - окраса кожної людини. Це може стати реальністю! Спробуйте новий гель від лупи і переконайтеся в цьому!  
   Гель рекомендовано застосовувати при появі лупи. 
   
Спосіб застосування: масажними рухами нанесіть гель на чисте вологе волосся шкіри голови і залиште на 5-10 хвилин. Потім змийте водою. Уникайте потрапляння гелю на відкриті рани, в очі та інші слизові оболонки. Після застосування гелю ретельно вимийте руки. 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці  від дати  виготовлення. 
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002