(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Вугілля активоване з хітозаном


  Історія застосування ентеросорбентів в медичних цілях сягає глибокої давнини. Про корисні властивості вугілля, яке використовували з лікувальною метою, було відомо в Давній Індії ще за 1,5 тис. років до н.е.
  Сучасна медицина загальновизнаними показаннями до застосування вугілля активованого вважає: ендогенні та екзогенні отруєння шкідливими речовинами (продуктами життєдіяльності організму, хімічними, побутовими та промисловими отрутами, пестицидами, лікарськими засобами, алкоголем тощо). В даному випадку вугілля активоване сорбує отруйні речовини і запобігає їхньому подальшому надходженню з травного тракту в кров.
   Вугілля активоване широко застосовують при порушеннях функцій травної системи (диспепсія, метеоризм); хронічних захворюваннях печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів та нирок; захворюваннях з токсичним синдромом (харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, дизентерія); при алергічних реакціях; для зменшення процесів бродіння і газоутворення.
   Капсула препарату складається з гранул активованого вугілля, за рахунок чого має більшу поверхневу активність і відповідно кращі сорбційно-детоксикаційні властивості. Тому «Вугілля активоване з хітозаном» від «Евро плюс» володіє високою адсорбційною ємністю.
   До складу препарату входить хітозан, який підсилює  і покращує властивості вугілля активованого. Хітозан  є потужним сорбентом природного походження, основа якого - хітин ракоподібних. Хітозан має широкий спектр біологічних властивостей: адсорбція жирів, важких металів, радіонуклідів, токсичних продуктів життєдіяльності мікроорганізмів, техногенних отрут тощо.
   Завдяки застосуванню вугілля активованого відбувається м’яке очищення шлунково-кишкового тракту, а також зв’язування і виведення алергенів; досягається ефективні адсорбція і детоксикація. До того ж в організмі відбувається біотрансформація високотоксичних продуктів в менш токсичні або нетоксичні сполуки.
   У цьому ефективному сорбенті використане вугілля високої якості в поєднанні з біологічно активним компонентом хітозану. Саме таке поєднання дозволяє створити оптимальні умови для якнайповнішої реалізації цілющих властивостей двох природних компонентів. «Вугілля активоване з хітозаном» сприяє зв’язуванню і виведенню жирів з організму у незміненому вигляді, що притаманне цій природній речовині.
  Вугілля активоване не токсичне і добре виводиться з організму природним шляхом, не всмоктуючись при цьому в кишечнику. Не подразнює слизові оболонки.
  Склад: гранульоване вугілля активоване (granula carbonis activati), хітозан.
  Рекомендації до застосування:
- послаблення симптомів при отруєннях побутовими, промисловими, харчовими отрутами, лікарськими препаратами;
- допомога при захворюваннях з токсичним синдромом — харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, дизентерія;
- порушення функцій травної системи – диспепсія, метеоризм;
- хронічні захворювання печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів та нирок;
- покращення секреторної функції кишечнику;
- зменшення процесів бродіння і  газоутворення.

Спосіб вживання: дорослим приймати по 2 капсули до 3-х разів на день за 1,5 години до вживання їжі, запиваючи склянкою кип’яченої води, після чого не слід вживати їжу протягом 1,5 години. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів; стани, пов’язані з непрохідністю травного каналу.
Термін вживання: узгодити з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні при температурі від 0° до 30°С, окремо від речовин, які виділяють гази та пару.
Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003