(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Вугілля активоване з пектином


   Нашим пращурам були відомі корисні властивості природних ентеросорбентів. Зокрема, ще лікарі Давнього Єгипту, Індії, Греції використовували деревне вугілля для лікування отруєнь, дезинтерії.  А давні римляни застосовували вугілля для очищення води.
  Сучасна медицина загальновизнаними показаннями до застосування вугілля активованого вважає: ендогенні та екзогенні отруєння шкідливими речовинами (продуктами життєдіяльності організму, хімічними, побутовими та промисловими отрутами, пестицидами, лікарськими засобами, алкоголем тощо). В даному випадку вугілля активоване сорбує отруйні речовини і запобігає їхньому подальшому надходженню з травного тракту в кров.
   Вугілля активоване широко застосовують при порушеннях функцій травної системи (диспепсія, метеоризм); хронічних захворюваннях печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів та нирок; захворюваннях з токсичним синдромом (харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, дизентерія); при алергічних реакціях; для зменшення процесів бродіння і газоутворення.
   Капсула препарату складається з гранул активованого вугілля, за рахунок чого має більшу поверхневу активність і відповідно кращі сорбційно-детоксикаційні властивості. Тому «Вугілля активоване з пектином» від «Евро плюс» володіє високою адсорбційною ємністю.
   До складу препарату входить пектин, який підсилює  і покращує властивості вугілля активованого.  Пектин (яблучний) - поживна клітчатка з яблук. Ця речовина є природним сорбентом, яка зв’язує  жовчні кислоти і холестерин та виводить їх з організму. Крім того, пектин стабілізує обмін речовин, покращує перистальтику кишечнику.  
 Завдяки застосуванню вугілля активованого відбувається м’яке очищення шлунково-кишкового тракту, а також зв’язування і виведення алергенів; досягається ефективні адсорбція і детоксикація. До того ж в організмі відбувається біотрансформація високотоксичних продуктів в менш токсичні або нетоксичні сполуки.
  У цьому ефективному сорбенті використане вугілля високої якості в поєднанні з біологічно активним компонентом пектину. Саме таке поєднання дозволяє створити оптимальні умови для якнайповнішої реалізації цілющих властивостей двох природних компонентів. «Вугілля активоване з пектином» сприяє виведенню з організму токсинів, шлаків і зменшенню рівню холестерину, що притаманне цій природній речовині.
  Вугілля активоване не токсичне і добре виводиться з організму природним шляхом, не всмоктуючись при цьому в кишечнику. Не подразнює слизові оболонки.
  Склад: гранульоване вугілля активоване (granula carbonis activati), пектин (яблучний).
  Рекомендації до застосування:
- послаблення симптомів при отруєннях побутовими, промисловими, харчовими отрутами, лікарськими препаратами;
- допомога при захворюваннях з токсичним синдромом - харчові токсикоінфекції, сальмонельоз, дизентерія;
- порушення функцій травної системи - диспепсія, метеоризм;
- хронічні захворювання печінки, підшлункової залози, жовчовивідних шляхів та нирок;
- покращення секреторної функції кишечнику;
- зменшення процесів бродіння і  газоутворення.

Спосіб вживання: дорослим приймати по 2 капсули до 3-х разів на день за 1,5 години до вживання їжі, запиваючи склянкою кип’яченої води, після чого не слід вживати їжу протягом 1,5 години. Перед вживанням проконсультуйтеся з лікарем.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів; стани, пов’язані з непрохідністю травного каналу.
Термін вживання: узгодити з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому приміщенні при температурі від 0° до 30°С, окремо від речовин, які виділяють гази та пару.
Термін придатності: 2 роки з дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003