(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель для суглобів ібупрофен з бодягою «Ібупрогель»


  Ломота в суглобах і м’язах, скутість у рухах, набряки, обмежена рухливість, яка супроводжується болем, — все це проблеми з опорно-руховим апаратом. Але виникають вони не тільки у людей похилого віку. На прояви таких симптомів останнім часом  частіше страждають більш молоді люди. Крім того, ніхто з нас не застрахований від побутових травм: забивах, ударах, розтягненнях тощо. Саме для боротьби з проблемами опорно-рухового апарату і створено «Ібупрогель».
  Гель для суглобів ібупрофен з бодягою «Ібупрогель» проявляє сильну анальгезуючу і протизапальну дії; усуває запалення  і набряклість на проблемних ділянках тіла; послабляє болі і зменшує запалення при артриті, різноманітних м’язових і суглобних болях, враховуючи біль у попереку.
  У складі гелю  містяться такі основні компоненти: ібупрофен, екстракти бодяги і чаги, ефірні олії сосни і м’яти.
  Ібупрофен належить до групи нестероїдних протизапальних препаратів, володіє знеболювальною та анальгезуючою діями. 
  Екстракт чаги містить у своєму складі  специфічну кислоту, солі багатьох металів (кремнію, заліза, цинку, марганцю, калію), поліфеноли та інші цінні компоненти. Володіє протизапальною та знеболювальною діями. При захворюваннях суглобів екстракт чаги протидіє руйнуванню хрящової тканини, сприяє відновленню синовіальної рідини, знімає м’язовий спазм — одну з основних причин больового синдрому. Покращує обмін речовин і кровопостачання хворих суглобів, сприяє виведенню токсинів і сольових відкладень. Потужний природний антисептик бетулін, який міститься у складі чаги в значній кількості, захищає суглоби від запалення.
  Екстракт бодяги  володіє протизапальною і  протинабряковою діями, сприяє ослабленню місцевого болю.
  Олія сосни звичайної надає загальностимулюючу, знеболюючу, протизапальну та  протиревматичну дії; активізує кровопостачання і за рахунок зігріваючої дії полегшує стан суглобів; послабляє біль у м’язах, повертає кінцівкам рухливість.   
  Олія м’яти володіє освіжаючою і знеболюючою властивостями, швидко полегшує біль, який пов'язаний з підвищеними або різкими навантаженнями.
  Рекомендується застосовувати при:
- ревматоїдному артриті (початкові стадії процесу без різких змін суглобів); 
- гострому подагричному, травматичному й інфекційному артриті; 
- остеоартриті, бурситі, радикуліті, невралгії, міалгії; 
- травмах м'яких тканин і опорно-рухового апарату (удари, розтягнення та ін.).
   Використовуйте «Ібупрогель» і поверніть собі радість життя!
   
Спосіб застосування: нанести гель тонким шаром на шкіру, втирати протягом  2-3 хвилин 2-3 рази на добу. Тривалість курсу не повинна перевищувати 10 днів. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002