(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Кінський каштан з бодягою»


   Гель «Кінський каштан з бодягою» - чудова формула гелю, яка поєднує екстракт кінського каштана і бодяги, збагачена також екстрактом арніки, оліями можевельнику та кіпарісу. Цей гель застосовують для натирання як венотонізуючий і антитромботичний засіб при застої і варикозному розширенні вен ніг, при тромбофлебіті, тому що він активізує кровопостачання, тонізує кровоносні судини, що покращує мікроциркуляцію крові, а також при ревматичних і артритних болях, подагрі і ішіасі, невралгії та радикуліті. Гель «Кінський каштан з бодягою» ми рекомендуємо використовувати як знеболюючий засіб при ударах, синцях, гематомах. Він надає протизапальну та розсмоктуючу дії. Все це відбувається завдяки властивостям складових гелю:
   Екстракт кінського каштану підвищує стійкість стінок капілярів і червоних кров'яних тілець, тонус венозних судин, прискорює кровотік у венах. Він містить катехіни, флавоноїди (рутин, кверцетин, пектинові та дубільні речовини) і інші органічні сполуки. Дія екстракту пов'язана з наявністю в ньому флавонового глікозиду ескуліну і сапоніна есцину. Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромбічну активність сироватки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин, підсилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них є паталогічні зміни. Есцин – тритерпеновий глікозид, який володіє вираженою капіляропротекторною активністю і надає протизапальну дію. Есцин знижує в'язкість крові. Ці властивості використовуються для прискорення відновлення функцій тканин (зменшення набряклості, больових відчуттів) після травм (окремо спортивних), операцій, при флебітах, варикозному розширенню вен і деяких інших паталогічних станах.
   Бодяга (Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремневих губок (Cornacuspongia, сім. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосування бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів, кінинів, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Екстракт арніки допомагає при ударах, синцях, покращуючи місцевий кровообіг.
   З хвої можевельнику одержують олію, яка надає дезінфікуючу, фінтоцидну, протизапальну ,зенболюючу дії, сприяє регенерації. Олія можевельнику ,що входить до складу гелю, володіє високою антимікробною активністю.
   Олія кіпарису сприятливо діє на шкіру, тому підходить для догляду за стоншеною, чутливою шкірою, навіть при схільності до роздратуваня і почервоніння, усуває неприємний запах шкіри, покращує її стан. Молекули олії кіпарису володіють високою бактирицидною активністю відносно мікроорганізмів, вірусів, грибків.
   Властивості гелю «Кінський каштан з бодягою»:
- підвищує тонус шкіри, стимулює процеси оновлення клітин, ослаблює застійні явища;
- відновлює внутрішню поверхню уражених вен, поліпшує циркуляцію крові, перешкоджає тромбоутворенню;
- знімає напругу і втому, позбавляє від м'язових болей.
   Гель рекомендується застосовувати при:
- венозній недостатності, варикозному розширенні вен, при тромбофлебіті;
- м'язових і суглобових болях різного походження;
- синцях, набряках, гематомах та розтягуваннях;
- невралгії, артритах, ішіасі, ревматичних болях, подагрі, плекститах і невритах.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру, втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати попадання гелю в очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати попадання гелю на відкриті рани і слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20ºС.
Термін придатності – 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано  Міністерством Охорони Здоров’я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002