(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Окопник (живокост) з бодягою »


   Гель «Окопник (живокост) з бодягою » - багатокомпонентний натуральний засіб, що надає багатосторонню дію при всіх суглобових захворюваннях та захворюваннях опорно - рухового апарату . Основа гелю - бодяга та окопник(живокост). Крім того, дія гелю доповнена властивостями екстрактів розмарина та  ромашки.
   Бодяга - природний засіб від синців і ударів. Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки , кремнезему , що містить голочки , які проникають у верхній шар епідермісу , викликаючи місцеве подразнення шкірних покривів , розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючи кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, ослабленню місцевого болю і забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бодяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин: аутакоїдів , кенинінів , гістаміну , простагландинів , які сприяють загоєнню пошкоджених тканин , розсмоктуванню рубців і ущільнень , а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри .
  Окопник (живокост), завдяки своїм властивостям, є корисним при запаленнях і болях у суглобах , захворюваннях хребта , а також при різних порушеннях функцій опорно - рухового апарату , при спортивних і побутових травмах. Окопник (живокост) надає ефективну болезаспокійливу, протизапальну і протинабрякову дії .
  Розмарин і ромашка містять: вітаміни, мікроелементи, флавоноїди, дубильні речовини, смоли та ефірні масла, завдяки яким посилюється лікувальну дію гелю. Великий вміст корисних речовин зумовлює властивості гелю «Окопник(живокост) з бодягою»: протизапальну, антисептичну та болезаспокійливу дії.
  Дія гелю супроводжується слабо розігріваючим ефектом і тимчасовим місцевим почервонінням  шкіри.
  Властивості гелю:
- покращує живлення суглобового хряща;
- підвищує рухливість і функціонування уражених суглобів ;
- володіє розсмоктувальною і капіляроукріплюючою діями ;
- зміцнює захисні функції шкіри .
  Гель Окопник(живокост) з бодягою » рекомендується при:
- м'язових і суглобових болях різного походження;
- синцях, набряках, гематомах, розтягненнях;
- невролгіях, радикулітах, міозитах, ревматизмі.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру , втирати протягом 2-3 хвилин 2-3 рази на день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки .
Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати бавовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани та слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування гелю і проконсультуватися з лікарем.
 
Умови зберігання: зберігається в сухому , захищеному від світла місці при температурі не вище 20 ° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я  
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002