(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Бодяга із стручковим перцем»


   Гель "Бодяга із стручковим перцем" виготовлений на основі поєднання бодяги і екстрактів лікувальних трав. До складу гелю входять: порошок бодяги, стручковий перець, ромашка і алое, які і зумовлюють дію гелю, спрямовану на зігрівання, зняття напруги і втоми в м'язах, позбавлення від болю, полегшення станів при ударах, вивихах, запаленнях суглобів. Гель має спрямоване і глибоке проникнення крізь шкірний покрив, надає болезаспокійливу, протизапальну, розігріваючу і розсмоктуючу дії, активізує кровопостачання, розширює кровоносні судини, сприяє зменшенню больових відчуттів при радикуліті, ревматизмі, артриті.
   Бодяга(Spongilla lacustris), є представницею типу губок (Spongia) і належить до групи кремнієвих губок (Cornacuspongia, цьому. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бадяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин : аутакоїдов, кенинов, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Екстракт стручкового перцю містить капсаїцин, який має сильну дратівливу дію на чутливі рецептори шкіри, ініціює місцевий прилив крові, посилює обмінні процеси, підвищує тонус шкіри.
   Алое і ромашка мають болезаспокійливі, протизапальні, антибактерицидні і протиопікові дії, підвищують імунореактивні можливості і захисні функції організму, посилюють відновні процеси в пошкоджених тканинах.
   Властивості гелю "Бодяга із стручковим перцем":
- надає заспокійливу, протизапальну і антисептичну дії;
- має розігріваючий ефект;
- запобігає руйнівним змінам в хрящовій тканині;
- сприяє відновленню і поліпшенню мікроциркуляції крові в уражених ділянках;
- зменшує запальні процеси, знімає набряклість, покращує функціональний стан суглобів.
   Гель рекомедуется застосовувати при:
- напрузі і втомі в м'язах спини(зігріває м'язи спини);
- невролгіях, радикулітах і міозитах;
- ревматизмі, артриті;
- м'язових і суглобових болях різного походження.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру, втирати впродовж 2-3 хвилин 2-3 рази в день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати попадання гелю в очі і інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати вовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонент. Необхідно уникати попадання гелю на відкриті рани і слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання : зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
  
Сертифіковано МОЗ від 10.01.2007 року № 05.03.02-04/168
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002