(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Золотий вус з бодягою»


   Гель "Золотий вус з бадягою" - ефективний засіб при болях в суглобах, хребті, травмах і ударах. Гель  чинить ефективні болезаспокійливу, протизапальну, протинабрякову, а також бактерицидну дії.
   Гель "Золотий вус з бадягою" - ефективний засіб при болях в суглобах, хребті, травмах і ударах. Гель  чинить ефективні болезаспокійливу, протизапальну, протинабрякову, а також бактерицидну дії.
   Золотий вус має сильні лікувальні властивості. Цей кращий природний засіб для допомоги при лікуванні: суглобів, хребта, травмах і ударах. Дія золотого вуса і його біологічна активність обумовлена наявністю в ньому: каротиноїдів, пектинів, дубильних речовин, катехінів, аскорбінової кислоти, флавоноїдів - відомих біологічно активних груп речовин, у поєднанні з мікрокількостями різних елементів, які роблять на організм людини помітний ефект.
   Бадяга(Spongilla lacustris), є представницею типу губок(Spongia) і належить до групи кремнієвих губок(Cornacuspongia, цьому. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бадяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин : аутакоїдов, кенинов, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлюють місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
  Дія золотого вуса і бадяги посилюється наявністю ромашки і арніки :
  Ромашка володіє протизапальною, антисептичною і болезаспокійливою діями.
  Арніка допомагає при лікуванні наслідків ударів, синців, дрібних ран, фурункулів, трофічних виразок, опіків і обморожень.
  Властивості гелю:
  Компоненти гелю взаємно посилюють дії один одного, чим сприяють активізації кровообігу в ураженій області. Гель покращує живлення тканини, чинить протизапальну дію, покращує рухливість і функціонування уражених суглобів. Завдяки цьому запобігає виникнення рецидивних процесів і відновлюються травмовані тканини.
  Гель "Золотий вус з бадягою" рекомендується застосовувати при:
- невралгіях, радикулітах, міозитах;
- артритах, поліартритах;
- м'язових і суглобових болях різного походження;
- синцях, набряках, гематомах.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру, втирати впродовж 2-3 хвилин 2-3 рази в день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати попадання гелю на відкриті рани, очі і інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати вовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 20°С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано  МОЗ від 10.01.2007 року № 05.03.02-04/168
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002