(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Бодяга з олією чайного дерева»


   «Бодяга з олією чайного дерева" - чудова формула гелю, яка полегшує біль в суглобах, пов'язаною з артритами, прострілами в спині, розтягуваннями сухожиль і зв'язок. Цей гель ми рекомендуємо використати також як знеболюючий засіб при ударах, синцях, гематомах. Має виражену зігріваючу дію, відновлює мікроциркуляцію крові, зменшує сольові відкладення, а також зменшує больовий синдром в уражених суглобах. Діючі складові гелю: бадяга, олія чайного дерева і подорожник.
   Бодяга(Spongilla lacustris), є представницею типу губок(Spongia) і належить до групи кремнієвих губок(Cornacuspongia, цьому. Spongillidae). Традиційно використовувалася у вигляді меленого порошку губки, кремнезему, що містить голочки, які проникають у верхній шар епідермісу, викликаючи місцеве роздратування шкірних покривів, розширення підшкірних капілярів і більш глибоко залягаючих кровоносних судин. Це сприяє активізації поверхневого кровопостачання, послабленню місцевого болю, забезпечує розсмоктування на уражених ділянках. При застосуванні бадяги відбувається локальне звільнення біологічно активних речовин : аутакоїдов, кенинов, гістаміну, простагландинів, які сприяють загоєнню пошкоджених тканин, розсмоктуванню рубців і ущільнень, а також відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
   Чайне дерево(Melaleuca alternifolia) містить одну з найбільш цінних в медичному відношенні ефірних олій. Безбарвне, або світла жовтувато-зелена, ефірна олія зі свіжим лікарським запахом нині широко відома під назвою "олія чайного дерева"(tea tree oil). Олія чайного дерева - натуральний засіб - антисептик місцевої дії на шкіру з протигрибковою дією і загоювальним ефектом. Олія чайного дерева - комплекс надзвичайно складний по хімічному складу, містить щонайменше 48 органічних компонентів. Серед них: терпени, пинени, терпинеоли, цимони, нинеол, сесквитерпени і сесквітерпенові спирти. Олія чайного дерева використовується як антисептичний, бактерицидний засіб при багатьох захворюваннях. Олія має дезодоруючі  і дезинфікуючі властивості(у 60 разів сильніше за дію звичайного туалетного мила), чинить загальну заспокійливу дію на уражене місце при шкірних, суглобових і мускульних болях.
   Подорожник має протизапальну, знеболюючу, ранозагоювальну, бактерицидну  дії. Листя і коріння подорожника містять цінні дубильні речовини, вітаміни, финтоциди.
   Завдяки властивостям бадяги, олії чайного дерева і подорожника гель має різноманітну цілющу дію.
   Властивості гелю:
- знімає напругу і втому, позбавляє від м'язових болів;
- покращує зовнішній стан шкіри;
- підвищує рухливість і функціонування суглобів;
- зміцнює захисні функції шкіри.
   Рекомендується як допоміжний засіб при:
- м'язових і суглобових болях різного походження;
- синцях, набряках, гематомах і розтягненнях;
- невралгіях, радикулітах і міозитах.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на шкіру, втирати впродовж 2-3 хвилин 2-3 рази в день. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати попадання гелю в очі і інші слизові оболонки. Для більшої ефективності гелю проблемну ділянку обв'язати вовняною тканиною. Курс 2-4 тижні.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонент. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани і слизові оболонки. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 200 С.
Термін зберігання: 24 місяці від дати виготовлення.
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002
 
Сертифіковано МОЗ від 10.01.2007 року № 05.03.02-04/168