(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Біологічна активна добавка "Сірка активна"


   Рекомендується в якості додаткового джерела сірки.
   Якщо ви піклуєтеся про своє здоров’я, то вже напевне знаєте, що організм повинен одержувати всі необхідні вітаміни та мікроелементи. Тільки в такому разі ви подолаєте перепону на шляху до утримання гармонії і здоров’я свого організму. Дана біодобавка містить в собі комплекс вітамінів групи В, вітаміни Д3, Е і сірку. Якщо про вітаміни ми знаємо чимало, то про користь для організму такого елементу як сірка не кожен знає. Тому розглянемо, чим така корисна сірка і який вплив вона чинить на організм.
   Сірка – «протизапальний» мінерал. Її присутність в організмі сприяє знищенню мікробів і паразитів, підвищує імунітет. Сірка в організмі виконує численні і різноманітні функції: від участі у побудові генетичного матеріалу клітин і виробленню енергії до виділення жовчі з печінки. Сірка дезинфікує кров, підвищує стійкість організму до інфекцій, володіє здатністю захищати організм від небезпечної дії радіації і забруднення навколишнього середовища.
   Сірка входить до складу колагену шкіри, волосся, нігтів. Особливо багаті на сірку поверхневі шари шкіри; тут сірка міститься в кератині (волосся містить до 5-10% кератину), меланіні, пігменті, що оберігає у вигляді загару глибокі шари шкіри від шкідливої дії ультрафіолетової радіації. Утворення кератину, нормальна кератинізація клітин шкіри, зміцнення структурної канви шкіри, попередження появи зморшок, передчасного в’янення шкіри - можливе тільки при достатньому надходженні сірки і кисню.  Сірка допомагає підтримувати кисневий баланс, який також необхідний для нормальної роботи мозку.
   Сірка, подібно азоту,  входить до складу білків, завдяки чому білковий обмін є одночасно азотистим і сірчаним. Входить до складу жовчних кислот і гормонів. Сірка надходить до організму в зв’язаному вигляді, у складі органічних білкових сполук - амінокислот (цистеїн, цистин, метіонін). Цистеїн входить до складу глютатіону - білкової  речовини, на яку багаті печінка, наднирковики. Цистин і цистеїн беруть участь у окислювально-відновних реакціях організму. У присутності кисню цистеїн віддає водень органічним сполукам, відновлюючи їх, а сам переходить в цистин. Ця реакція зворотня. Чудові відновлювально-окислювальні властивості  цистину – цистеїну пов’язані з присутністю сульфгідрильних груп, що обумовлюють високу реактивність багатьох  білків, наприклад, ферментів і деяких гормонів.
   Беручі участь в  окислювально-відновних процесах, сірка відіграє  в тканинному диханні ту ж роль, що і гемоглобін та оксигемоглобін в газообміні легенів. В амінокислоті метіоніні сірка пов’язана з синтезом холіну, при нестачі якого в організмі спостерігаються порушення у вигляді жирової інфільтрації печінки і крововиливів у нирках.
   Вітамін Вı (тіамін)  покращує циркуляцію крові і бере участь у кровотворенні. Він оптимізує функції мозку. Позитивно впливає на рівень енергії, нормальний апетит, здібність до навчання, він необхідний для тонусу м’язів травного тракту, шлунку і серця. Тіамін виступає як антиоксидант, захищаючи організм від руйнівної дії старіння, алкоголю і тютюну.
   Вітамін В2 (рибофлавін) необхідний для утворення червоних кров'яних тілець і антітіл, дихання клітин і росту. Він полегшує поглинання кисню клітинами шкіри, нігтів і волосся. Покращує стан зору, знижує втому очей, запобігає катаракті. Вітамін В2 позитивно впливає на слизові оболонки травного тракту, зводить до мінімуму негативну дію різних токсинів на дихальні шляхи. Однією з цінних якостей рибофлавіну є його здатність прискорювати в організмі перетворення піридоксину - Вітаміну B6 - в його активну форму. 
   Вітамін B6 (піридоксин) необхідний для засвоєння білків і жирів, регулює стан нервової системи, запобігає запаленню шкіри, зміцнює імунну систему, нормалізує вміст цукру в крові, водний баланс. Він необхідний при тривалих стресах, втомі, порушенні апетиту, допомагає боротися з депресією. Як кофермент, Вітамін B6  бере участь у метаболізмі амінокислот і білків, в синтезі нейромедіаторів. Перетворює глікоген на глюкозу, яка безпосередньо використовується при роботі м’язів. Піридоксин бере участь у виробленні кров’яних тілець і їхнього фарбувального пігменту - гемоглобіну, а також - у рівномірному постачанні клітин глюкозою.
   Вітамін B9 (фолієва кислота) допомагає при депресіях, підвищеній тривожності, бере активну участь у процесах регуляції функцій органів кроветворення, надає антианемічну дію при анемії, підтримує імунну систему. Вітамін B9  позитивно впливає на функції кишечника і печінки, підвищує вміст холіну в печінці і перешкоджає її жировій інфільтрації.
Ця біодобавка - достатнє, помірне, здорове і збалансоване поєднання вітамінів і сірки.
Не є лікарським засобом.
Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.
Спосіб вживання: дорослим вживати по одній таблетці три рази на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.
Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.
Зберігання: зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.
Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
 
ТУ У 15.8 -30192477-003-2003.