(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Вітамінний комплекс "ВІТАМОЛ"


   Таблетки «Вітамол» містять 10 найважливіших вітамінів, які беруть участь у регуляції багатьох біохімічних процесів в організмі.
   Вітаміни групи В (В1, В2, В6, В12), пантотенатова кислота та нікотинамід (ніацин) беруть участь в процесах обміну вуглеводів, білків та жирів. Також ці вітаміни відіграють важливу роль у функціонуванні нервової системи.
   Вітамін В1 (тіамін) потрібен для нормальної діяльності центральної і периферичної нервових систем; чинить позитивний вплив на функції м'язів. Тіамін бере безпосередню участь у вуглеводному обміні й обміні амінокислот.
   Вітамін В2 (рибофлавін) бере безпосередню участь в активації таких вітамінів, як пірідоксин (вітамін B6) та фолієва кислота (вітамін В9).
   Пірідоксин (вітамін В6) дуже важливий для організму завдяки його активній участі в багатьох ферментних реакціях. Речовини групи вітаміну В6 беруть участь в обміні речовин, особливо в обміні жирів, білків і утворенні ферментів.
   Цианокобаламін (вітамін В12) бере участь у синтезі гемоглобіну і процесах кровотворення, підтримує нервову систему і дає енергію, регулює вуглеводний і жировий обмін в організмі.
   Вітамін С (аскорбінова кислота) контролює всмоктування заліза та бере участь в регулюванні окислювально-відновних процесів, вуглеводного обміну, здатності крові згущуватися, регенерації тканин, утворенні стероїдних гормонів.
   Вітамін Е – фізіологічний антиоксидант, захищає мембрану клітин від ушкоджень та зберігає їхню функціональність.
   Нікотинова кислота (ніацин) покращує вуглеводний обмін, вона діє позитивно при захворюваннях печінки, серця, дванадцятипалої кишки.
   Пантотенова кислота впливає на загальний обмін речовин і переварювання, входить до складу ферментів, що мають важливе значення в обміні ліпідів і амінокислот.

   Рекомендації до споживання. «Вітамол» може бути рекомендований лікарем для використання в раціонах дієтичного харчування:
- при незбалансованому та нераціональному харчуванні з метою  оптимізації раціону харчування як додаткове джерело вітамінів;
- з метою загального зміцнення організму.

   Умови для прийому:
- при фізичніх та психічних стресах;
- заняття активними видами спорту та активним відпочинком;
- похилий вік, куріння, зловживання спиртними напоями;
- дієта для схуднення;
- у пори року, коли відчувається нестача фруктів та овочів.
 
Спосіб вживання: дорослим вживати 1 таблетку на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.

Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.

 
Застереження при застосуванні:
- індивідуальна чутливість до компонентів;
- діти віком до 14 років.
 
!!! Перед тим, як почати приймати паралельно інші вітамінні препарати, мінерали з вітамінами та/або мінерали, необхідно проконсультуватися з лікарем. 
 
Умови та термін зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище + 25ºС.

Термін придатності – 24 місяці.
Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003