(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Мінеральний комплекс "МАКРОМОЛ"


   Мінерали та мікроелементи мають виключно велике значення для організму. Вони входять до складу сполучної тканини, а також є активаторами і складовими частинами ферментів і гормонів.
   Кальцій і фосфор відіграють головну роль в мінералізації кісток, зубів і нігтів. Іони кальцію активують багато ферментів. Вони беруть участь в регуляції тонусу серцевого м'яза.
   Залізо в організмі людини необхідне для нормалізації процесів кровотворення, дихання клітин, окислювально-відновних реакцій та імунобіологічних процесів.
   Мідь сприяє передачі нервових сигналів, діяльності мозку та серця, утворенню червоних кров'яних тілець, допомагає підтримувати нормальний колір волосся і шкіри. Захищає клітини від пошкоджень, регулює вміст цукру в крові.
   Магній бере участь у багатьох процесах, що відбуваються в нашому організмі. Він необхідний для регуляції процесів фосфорного  обміну, для нормальної роботи  нервової системи. До того ж за участі магнію відбувається функціонування серцевої м’язи.
   Фосфор входить до складу усіх тканин організму,  особливо м’язів  та мозку, бере участь у всіх видах  обміну речовин, необхідний для нормального функціонування нервової системи.
   Цинк підвищує стійкість до інфекційних захворювань, забезпечує синтез білків та метаболізм нуклеїнових кислот, позитивно впливає на діяльність імунної системи, допомагає підтримувати міцність кісток.
   Марганець проявляє  антиоксидантну дію; корисний для поліпшення м'язових рефлексів, впливає на розвиток скелету, підтримує роботу мозку.
   Йод є найважливішою складовою гормону щитовидної залози (65%) і забезпечує стійкість організму до шкідливих чинників навколишнього середовища: радіації, хімічних токсинів, травм, і т.д. Йод підвищує активність лейкоцитів, покращує показники гемоглобіну і еритроцитів, сприяє поліпшенню розумової активності, оздоровленню волосся, шкіри, зубів і нігтів, правильному зростанню.
   Селен – могутній антиоксидант. Він перешкоджає перекісному окислюванню клітинних мембран, не допускаючи дегенеративних змін  найважливіших біомолекул клітин (білків, ліпідів, нуклеїнових кіслот), сповільнюючи тим самим процеси старіння організму. Крім того, він бере участь у виробленні тироїдних гормонів. Тобто селен перешкоджає розвитку серцевої недостатності, ослабленню імунітету, ревматоїдного артрита.
   Показання для застосування:
   «Макромол» може бути рекомендований лікарем для використання  у раціонах дієтичного харчування:
-  як додаткове джерело макро- та мікроелементів;
- з метою загального зміцнення організму.
   Умовами для прийому:
- при фізичних та психічних стресах;
- заняття активними видами спорту та активним відпочинком;
- недостатнє засвоєння харчових продуктів;
- похилий вік, куріння, зловживання спиртними напоями;
- дієта для схуднення;
- підвищена втрата мінералів.
   Вагітні  та  жінки у період лактації повинні приймати мінерали після консультації з лікарем.
 
Спосіб застосування та дози: дорослим вживати  1 таблетку 1 раз на добу під час прийому їжі.
Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.

Не є лікарським засобом.

 
Не рекомендовано для застосування:
- при підвищеній чутливості до компонентів;
- дітям до 14 років;
За більш детальною інформацією необхідно звернутися до свого лікаря.
!!! Перед тим, як почати приймати паралельно інші вітамінні препарати, мінерали з вітамінами та/або мінерали, необхідно проконсультуватися з лікарем. 
 
Передозування: не приймайте дози більш, ніж рекомендовано.
Умови та термін зберігання: зберігати у захищеному від вологи, світла та недоступному для дітей місці, при температурі не вище +25ºС
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
Не використовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
 
ТУ У 15.8-30192477-003-2003