(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Біологічна активна добавка "Бор активний"


   Рекомендується  в якості додаткового джерела бору.
   Мікроелементи відіграють одну з найважливіших ролей в організмі. І навіть недолік одного, начебто непомітного елементу, може привести до зовсім небажаних наслідків. Одним з таких «непомітних», але необхідних організму, мікроелементів є бор.
Найважливішою його функцією є підтримка здоров'я кісток. Крім того він бере участь в процесах метаболізму кальцію, фосфору, магнію та покращує функції мозку.
   Бор особливо корисний жінкам постклімактеричного віку, які схильні до остеопорозу. Передбачається, що бор покращує асиміляцію кальцію кістковою тканиною. Бор допомагає жіночому організму адаптуватися до змін під час і після клімаксу. Він вдвічі знижує у жінок втрату кальцію основного компоненту кісток, який може виводитися з організму з сечею. Ця дія здійснюється за допомогою нормалізації гормонального фону, поліпшення співвідношення в організмі тестостерона і естрогена, які в дуже невеликих кількостях виділяються у всіх жінок.
   Також бор знижує вміст в сечі оксалата, який з'єднуючись з кальцієм, утворює ниркові камені. Бор позитивно впливає на функції мозку і уважність, бере участь у регуляції діяльності центральної нервової системи, впливає на функції щитовидної та статевих залоз, сприяє нарощуванню м'язів.
У літньому віці рекомендується додатковий прийом бору щодня, оскільки в цей час спостерігаються проблеми із засвоєнням кальцію. Дефіцит бору в організмі підсилює симптоми браку вітвміна Д3. для поповнення цього дефіциту у даний препарат введені вітамін Д3 і кальцій, взаємодія яких також збільшує позитивну дію біодобавки.
   Вітамін Д3 регулює мінеральний обмін, особливо кальцієво-фосфорний. А кальцій є особливо важливим мінералом для підтримки здоров'я кісток.
Дослідження показали, що бор дозволяє організму краще використовувати вітаміни групи В – живильні речовини, відповідальні за накопичення кальцію у кістках. У даному препараті представлені вітаміни групи В у наступному складі: В1, В2, В6, В9.
   Вітамін В1 (тіамін) бере участь в обміні речовин, особливо вуглеводів, позитивно впливає на роботу нервової системи. Підвищує енергію і покращує здібність до навчання.
   Вітамін В2 (рибофлавін) бере участь в прцесах клітинного дихання, обміну жирів, білків та вуглеводів.
   Вітамін В6 (піридоксин) грає важливу роль в метаболізмі білків, жирів та вуглеводів. Бере участь в утворенні червоних кров'яних тілець і антитіл, а також в синтезі ДНК і РНК.
   Вітамін В9 (фолієва кислота) бере активну участь у прцесах регуляції функцій органів кровотворення, надає антианемічну дію. Також позитивно впливає на функції кишечника і печінки, підтримує імунну систему, сприяє нормальному утворенню і функціонуванню білих кров'яних тілець.
   Також БАД «Бор активний» збагачена вітаміном Е. Це відомий антиоксидант, який здатний захищати клітини від руйнуючої дії радикалів. Вітамін Е захищае інші розчинні жирами вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А. Вітамін уповільнює старіння, необхідний для зміцнення м'язів, підтримує здоровий стан шкіри.

  Не є лікарським засобом.
  Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.
 
Спосіб вживання: дорослим вживати по 1 таблетці 3 рази на день під час прийому їжі.
Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.
Зберігання: зберігати у сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.
Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Сертифіковане Міністерством Охорони здоров'я України
 
ТУ У 15.8 -30192477-003-2003