(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Біологічна активна добавка "Кремній активний"


   Рекомендується в якості додаткового джерела кремнію.
   Якщо говорити, наскільки поширені ті або інші мінерали на Землі, то кремній займає друге місце після кисню.
   Кремній в організмі необхідний для утворення колагену, що міститься в кістках, хрящах та інших видах сполучної тканини. Крім того, кремній необхідний для формування внутрішніх тканин, наприклад, еластину,  який сприяє цілісності й еластичності кровоносних судин. Кремній надає стимулюючий вплив на імунітет і уповільнює процеси старіння в тканинах.
   При нестачі кремнію можуть спостерігатися: зниження апетиту, погане загоєння ран і зрощення зламаних кінцівок, слабка діяльність лейкоцитів при інфекційному процесі, ламкість нігтів, свербіння шкіри, зниження еластичності тканин і тургору шкіри, підвищення проникності судин і, як наслідок, - геморагічні прояви.
   Кремній відіграє дуже важливу роль у зміцненні кісток і зв’язок. Дослідження вчених довели, що дефіцит кремнію в організмі призводить до того, що сполучні тканини легко втрачають свою міцність. При його нестачі знижується опірність організму до новоутворень, інфекційних і запальних захворювань.
   Кремній необхідний для того, щоб ваша шкіра мала здоровий вигляд, тому що бере участь у виробленні колагену - основного компоненту сполучної тканини, що забезпечує гнучкість, еластичність шкіри, суглобів, хрящів, судин. В організмі кремній міститься у вигляді кремнезему. Кремнезем необхідний для міцності та еластичності епітеліальних і сполучних тканин. Еластичність шкіри, сухожиль, стінок судин обумовлена кремнієм, що в значній мірі міститься в них. Кремнезем забезпечує збереження шкірою нормального тургору, що пов’язано зі здатністю колоїдів, які містять кремнезем, до набухання. Кремнезем порушує фібробластичну діяльність мезенхімальних тканин, сприяючи утворенню грануляції і рубцюванню.
   Також даний препарат збагачений вітамінами групи В, Е, Д3,  кальцієм.
   Вітаміни групи В зволожують шкіру, допомагають їй швидко вбирати вологу, відновлювати шкірні тканини і навіть сприяють загоєнню ран. Перший учасник групи В, представлений у комплексі, - це вітамін Вı.
  Вітамін Вı (тіамін) покращує самопочуття при хворобах печінки, надає заспокійливу дію при мігрені, знижує ревматичні болі. Вітамін Вı бере участь в обміні речовин, особливо вуглеводів, позитивно впливає на роботу нервової системи. Дає можливість підтримувати енергетичний потенціал організму на необхідному рівні, покращує пам’ять. Підвищене вживання Вітаміну Вı необхідне при вживанні алкогольних напоїв, кофеїну, а також курцям.
   Наступний вітамін групи В - Вітамін В2 (рибофлавін). Вітамін В2  покращує обмінні процеси в клітинах, сприяє загоєнню ран, нормалізує обмін жирів, білків і вуглеводів. Також бере участь у кровотворенні, допомагає організму виробляти антитіла, тим самим підвищуючи його стійкість до вірусів й інфекцій. Тому він необхідний людям з ослабленим імунітетом. Зберігає здоров’я шкіри, допомагає впоратися зі стресовим станом і м’язовою втомою.
  Вітамін B6  (піридоксин) відіграє важливу роль в метаболізмі білків, жирів та вуглеводів. Бере участь в утворенні червоних кров’яних тілець і антитіл, а також - в синтезі ДНК і РНК. Необхідний при тривалих стресах, стомлюваності, порушенні апетиту, допомагає боротися з депресією. Вітамін B6 здатний запобігати захворюванням очей, мозку та нервової системи, сприяючи поліпшенню кровообігу в цих органах.
  Вітамін B9 (фолієва кислота) допомагає при депресіях, підвищеній тривожності, бере активну участь у процесах регуляції функцій органів кровотворення, надає антианемічну дію при анемії, підтримує імунну систему. Вітамін B9  позитивно впливає на функції кишечнику і печінки, підвищує вміст холіну в печінці і перешкоджає її жировій інфільтрації.
   Після численних реклам вітамін Е у багатьох асоціюється із зоровою шкірою і сяючим зовнішнім виглядом. І це абсолютно правильно, оскільки вітамін Е дійсно має здатність захищати шкіру від старіння і підтримувати її в тонусі. Це пов’язано зі здатністю вітаміну Е уповільнювати окислення ліпідів (жирів) і формування вільних радикалів (антиоксидантна функція), що сприяє продовженню молодості шкіри і всього організму. Також  вітамін Е покращує циркуляцію крові, підтримує здоров’я нервів і м’язів, покращує тиск, укріпляє стінки капілярів. Вітамін Е захищає інші розчинні жирами вітаміни від руйнування киснем, сприяє засвоєнню вітаміну А. Вітамін Е уповільнює процес старіння, може запобігати появі вікової пігментації.
   Кальцій бере участь в обміні речовин, підтримує в нормі кров’яний тиск, відповідає про проникність кровоносних судин. Кальцій дуже важливий формування кісток та зубів. Він наповнює організм цінним «будівельним матеріалом», допомагає зробити кістки міцними, зуби - білосніжними, нігті - здоровими.
   Вітамін Д3 підтримує оптимальний рівень кальцію в крові, сприяє відкладенню кальцію в кістках , а не на стінках судин.
   Забезпечте Ваш організм всіма необхідними матеріалами і Ви виглядатимете та відчуватимете себе набагато краще.
   Не є лікарським засобом.
   Застереження при застосуванні: індивідуальна чутливість до компонентів.
 
Спосіб вживання: дорослим вживати по одній таблетці три рази на день під час прийому їжі. Перед вживанням проконсультуватися з лікарем.
Термін вживання: до 1 місяця, в подальшому термін вживання узгоджувати з лікарем.
Зберігання: зберігати в сухому, недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25ºС.
Термін зберігання: 2 роки з дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров’я України.
 
ТУ У 15.8 -30192477-003-2003.