(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель від тріщин на п’ятах»


    Тріщини на п’ятах - одна з багатьох проблем, яка може спіткати нас, завдаючи неприємностей протягом тривалого часу. В ідеалі здорові доглянуті п’яти повинні мати гладеньку, чисту та м’яку шкіру рожевого кольору.

    Тріщини на п'ятах - дуже неприємне захворювання ніг. Вони з'являються при надмірній сухості шкіри, коли погіршується її еластичність. Поява тріщин також може бути пов'язана з нерівномірним натягненням шкіри - літом верхній шар шкіри розтягується від вологи, а взимку шкіра висихає і тріскається. Тріщини на п'ятах часто спостерігаються у людей, які страждають захворюваннями шкіри, розладами в ендокринній системі, це можуть бути симптоми авітамінозу, діабету і гастриту. Спровокувати появу тріщин на п'ятах можуть синтетичні шкарпетки і незручне взуття.

    Крім естетичного дискомфорту, який особливо гостро відчувають жінки,ця хвороба викликає фізичний біль під час ходьби і певні незручності влітку (неможливість носити відкрите взуття). Проте дана проблема не є суто жіночою. Тріщини на п’ятах з’являються і у чоловіків.

    Інтенсивний відновлюючий гель призначений для догляду за сухою шкірою стоп та такою, що потріскалася. Гель забезпечує швидке загоєння і регенерацію пошкодженої шкіри, а також - її живлення та пом’якшення, надає антибактеріальну дію.

    Екстракт огірка містить органічні кислоти, ензими, мінеральні солі і вітаміни, ніжно очищує, ефективно тонізує і освітлює шкіру; володіє в’яжучою і антибактеріальною діями, зволожуючими властивостями, нормалізує склад мікрофлори шкіри.

    У корінні живокосту (окопника) міститься м'яка речовина, що стягує пори. Екстракт живокосту володіє протизапальними властивостями, пом'якшує та лікує шкіру; сприяє швидкому відновленню клітин і зволоженню шкіри, надає їй здорового вигляду.

    Олія лимону пом’якшує загрубілі ділянки шкіри.

    Олія герані контролює виділення шкірного жиру, секрецію сальних залоз, внаслідок чого шкіра набуває еластичності.

    Властивості «Гелю від тріщин на п’ятах»:

- усуває тріщини;

- пом’якшує і зволожує шкіру ніг;

- відновлює процеси регенерації на пошкоджених ділянках шкіри.

 
Спосіб застосування: масажними рухами втирати гель тонким шаром на попередньо очищену шкіру стоп, доки засіб не вбереться у шкіру. Гель рекомендується наносити 2-3 рази на день або на ніч.

Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.

 

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.

 

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

 

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

  

ТУ У 05.0-30192477-002-2002