(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Троксерутин з бодягою»


  Гель «Троксерутин з бодягою» містить у своєму складі такі важливі компоненти, як троксерутин, екстракти бодяги і плюща. Саме ці складові зумовлюють дію гелю, що направлена на: зменшення судинно-тканинної проникності та ламкості капілярів, покращення мікроциркуляції та трофіки тканин. Засіб володіє ефективною протитромботичною і венотонізуючою діями, зміцнює і тонізує судини, активізує кровопостачання, знімає набряклість і запалення, зменшує застійні явища у венах, послаблює больові відчуття при тромбофлебіті, варикозному розширенні вен, тромбозі.
  Троксерутин -  напівсинтетичний біофлавоноїд.  Володіє Р-вітамінною активністю, проявляє виражені ангіопротекторні властивості; зменшує судинно-тканинну проникність і ламкість капілярів, сприяє нормалізації мікроциркуляції і трофіки тканин, зменшує застійні явища у венах і паравенозних тканинах, надає протинабрякову і протизапальну дію. Покращує периферичний кровообіг, перш за все  —  мікроциркуляцію і трофіку тканин. 
  Екстракт бодяги  володіє протизапальною, протинабряковою дією; а також підсилює активність троксерутину та екстракту плюща. 
  Екстракт плюща володіє пом'якшувальною дією та антитоксичною активністю. Знешкоджує і виводить токсини з клітин шкіри. Нормалізує процеси оновлення і відновлення шкірних покривів.
  Олія м’яти швидко полегшує болі, пов’язані з підвищеним навантаженням, надає спазмолітину дію на судини.
  Гель рекомендовано застосовувати при:
- гострому і хронічному тромбофлебіті;
- гострому тромбозі;
- хронічній венозній недостатності варикозного або післятромбічного походження:
- варикозній хворобі.
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром на пошкоджену ділянку шкіри, втирати протягом  2-3 хвилин 2-3 рази на добу. Тривалість курсу 2-4 тижні.
Після нанесення гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002