(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель ранозаживляючий


  Життя насичене доволі різноманітними подіями, проте воно іноді дарує нам неприємні «сюрпризи» у вигляді ран, порізів, падінь, що супроводжуються подряпинами або саднами. Від подібних несподіванок ніхто ніколи не застрахований. Як правило,  з приводу незначних ушкоджень немає потреби звертатися за допомогою до лікаря.   «Гель ранозаживляючий» спеціально  створений для ефективної боротьби з ранами та усуненням їхніх наслідків. Активні компоненти, які складають основу засобу - пантенол, екстракти бодяги, прополісу та алое, алантоїн - стимулюють процес відновлення тканин на пошкоджених ділянках шкіри, знімають запалення, надають антисептичну та бактерицидну дії. 
  Пантенол (декспантенол) - похідне пантотенової кислоти. Пантотенова кислота -  водорозчинний вітамін комплексу В, є складовою частиною коферменту А;  стимулює регенерацію шкіри, нормалізує клітинний метаболізм, покращує міцність колагенових волокон. Декспантенол сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри.
   Екстракт алое містить понад 160 складових частин. Це амінокислоти, вітаміни, мінерали. Володіє бактерицидними і бактеріостатичними властивостями, стимулює кровообіг, зволожує шкіру і допомагає їй зберігати вологу, знімає запалення.      
   Прополіс  є одним з найсильніших природних антибіотиків,  що діє як потужний антисептик. У складі прополісу виявлено комплекс вітамінів і мінералів. Екстракт прополісу  має  антимікробну і знеболюючу властивості, стимулює загоєння ран та імунобіологічні процеси (підвищує вміст імуноглобулінів А і Е), відновлює шкірний покрив.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і протинабряковою діями.
   Алантоїн отримують з коріння живокосту лікарського або пророслої пшениці. Він пом'якшує роговий шар шкіри, сприяючи відділенню відмерлих клітин, завдяки чому сприяє звуженню пор і лікуванню шкіри. Алантоїн має виражену регенеруючу дії, стимулює зростання нових клітин шкіри, тобто прискорює процес загоєння. Володіє антисептичною і заспокійливою дією, пом'якшує і зволожує шкіру.        
   Олія сосни звичайної надає стимулюючу, антисептичну, дезодоруючу, знеболюючу та протизапальну дії.     
   Олія чайного дерева - натуральний антисептик, який має протигрибкову і ранозагоювальну дії. Олія володіє дезодоруючою, бактерицидною і дезинфікуючою властивостями, антивірусною активністю. 
   Властивості гелю:
- надає протизапальну  і ранозагоювальну дію;
- відновлює регенерацію тканин на пошкоджених ділянках шкіри;
- має антисептичну і бактерицидну дії.
 
Спосіб застосування: нанесіть гель тонким шаром  на рану, застосовувати 2-3 рази на день.
Після застосування гелю ретельно вимийте руки. Уникайте потрапляння гелю в очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002