(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель проти келоїдних рубців»


  Рубці завдають не тільки естетичного, а і фізичного дискомфорту. В медицині вважається, що рубці є результатом заміщення власних тканин шкіри на з’єднувальну в результаті різноманітних ушкоджень: після травми, оперативного втручання, запального процесу, опіку, гнійних процесів.  
  Келоїдні рубці мають різні розміри і форму. Келоїдний рубець починається з невеликого вузликового ущільнення, іноді швидко збільшується і досягає значних розмірів, зберігаючи тенденцію до зростання протягом багатьох років. Зростання келоїду починається через 2-3 тижні після первинного загоєння рани і виявляється обмеженими ущільненнями в товщі рубцюватої тканини. Формування келоїдного рубця відбувається декілька місяців і супроводжується  свербінням, хворобливістю, відчуттям колення і напруги тканин.
  «Гель проти келоїдних рубців» - пом’якшуючий і келоїдолітичний засіб. Гель сприяє рівномірному зволоженню шкіри; володіє здатністю згладжувати і пом’якшувати рубці, полегшує пов’язані з ними свербіння і відчуття дискомфорту. Поєднання гепарину натрію, екстракту бодяги, алантоїну та L-карнітіну в складі гелю значно покращує процес одужання.
   Гепарин є антикоагулянтом прямої дії; він блокує біосинтез тромбіну, гальмує утворення фібрину з фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому / зовнішньому застосуванні гепарин, що поступово звільняється, надає антитромботичну, антикоагулянтну, протинабрякову і помірну протизапальну дію, сприяє розсмоктуванню вже існуючих  і перешкоджає утворенню нових тромбів. Гепарин покращує мікроциркуляцію і активізує тканинний обмін, завдяки цьому прискорює процеси розсмоктування гематом, тромбів і зменшення набряклості тканин.
  Алантоїн отримують з коріння живокосту лікарського або пророслої пшениці. Він пом'якшує роговий шар шкіри, сприяючи відділенню відмерлих клітин. Завдяки цій властивості алантоїн ефективно попереджає утворення комедонів (чорних крапок) і запальних елементів, сприяє звуженню пор і лікуванню шкіри. Алантоїн має виражену регенеруючу дію, стимулює утворення нових клітин шкіри, тобто прискорює процес загоєння, володіє антисептичною і заспокійливою дією, пом'якшує і зволожує шкіру, надає епітелізуючу дію на жорстку шкіру, робить її гладенькою і еластичною.
  L-карнітин (карнітин) – це амінокислота, яка присутня у всіх живих клітинах. Її будова схожа з будовою вітамінів групи В. L-карнітин підвищує насичення клітин киснем.
  Ефірна олія неролі сприяє регенерації й швидкому росту здорових клітин шкіри; є ефективною проти рубців і тріщин на шкірі.
 
Спосіб застосування:  наносити гель тонким шаром на уражену ділянку шкіри 2 рази на добу, дотримуючись наступних інструкцій:
- вимити ділянку шкіри, яку необхідно обробити, водою і м'яким милом, промокнути досуха;
- обережно нанести гель тонким шаром на уражену ділянку шкіри;
- почекати, поки гель вбереться в шкіру.
Рекомендований мінімальний курс — 2 тижні.
 
Після застосування гелю ретельно вимийте руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
 
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
     
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002