(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель для масажу розігріваючий»


   Людство здавна використовує масаж і в перекладі з грецької це слово означає «місити, м’яти, погладжувати». Окрім лікувальної дії, масаж надає розслаблюючий та тонізуючий ефекти; зміцнює  здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття; він незамінний при відновленні організму після травм.
   Під час проведення масажу «Гель для масажу розігріваючий» активно розігріває м’язи, стимулює кровообіг та обмінні процеси в тканинах, знімає напруження, біль і судоми. Завдяки використанню гелю посилюється м’язова продуктивність, усуваються симптоми м’язової перевтоми, покращується еластичність м’язів, прискорюються процеси розсмоктування гематом і набряків.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і протинабряковою діями.
   Екстракт стручкового перцю містить капсаіцин, який володіє сильною дратівливою дією на чутливі рецептори шкіри, ініціює місцевий прилив крові, підсилює обмінні процеси, підвищує тонус шкіри.
   Батьківщиною розмарину є Середземномор’я. Сама рослина здавна асоціювалася з богинею любові Венерою, яка народилася з морської піни; назва "розмарин" буквально так і перекладається - "морська роса". Екстракт розмарину містить два основні компоненти в своєму складі: карноїзинову  кислоту (жиророзчинна кислота розмарину) і розмаринову кислоту (водорозчинна кислота розмарину). Екстракт розмарину (розманол, карнозінова кислота) володіє каскадною здатністю оновлювати вітамін Е, запобігає обвисанню шкіри, робить її пружною і гладенькою, має тонізуючий ефект.
   Лаванда - давня культура країн Середземномор'я. У Стародавньому Римі рослина і її препарати застосовувалися як засіб боротьби із заразними хворобами, патриції натиралися лавандовим маслом, вважаючи, що воно захистить їх від епідемій. Олія лаванди має антисептичні, спазмолітичні, бактерицидні, властивості; володіє вираженою протизапальною активністю.
   Властивості гелю:
- покращує кровоток;
- знімає м’язове напруження;
- проявляє знеболюючу та розігріваючу дії.
   Гель рекомендовано застосовувати для:
- зменшення втоми після фізичних навантажень;
- підсилення еластичності стінок судин;
- відновлення організму після травм;
- профілактики набряків.
 
Спосіб застосування: невелику кількість гелю нанести тонким шаром на хворобливі ділянки тіла 3-4 рази на день і втирати легкими масажними рухами.
Використання гелю після тренувань або інших навантажень допоможе зняти м’язове напруження та больові відчуття. Можливе застосування при відновлювальному  масажі.
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки. 
 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
 
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
    
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002