(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель масажний (охолоджуючий)


  Виникнення масажу сягає глибокої давнини і вже не одне століття  використовується людьми для зміцнення здоров’я. Він має не тільки лікувальну дію, а й проявляє розслаблюючий ефект. Масаж зміцнює  здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття; він незамінний при відновленні організму після травм.
  Після важкої фізичної праці або спортивних тренувань хочеться позбутися напруження і болю. Для цього можна використати масаж або самомасаж, але він буде малоефективним без спеціальних засобів. «Гель масажний» при нанесенні охолоджує  і освіжає тіло, надає знеболюючу дію. Активні компоненти, що входять до складу гелю, - екстракти бодяги й алое, ефірна олія м’яти, камфора і ментол - роблять цей засіб  незамінним для проведення масажу.  
  Екстракт бодяги  володіє протизапальною та протинабряковою діями; відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
  Екстракт алое містить понад 160 складових частин - це амінокислоти, вітаміни, мінерали. Володіє бактерицидними властивостями, стимулює кровообіг, зволожує шкіру і допомагає їй зберігати вологу, знімає запалення.
  Ментол при втиранні в шкіру стимулює місцеве роздратування нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду і поколювання. Ментол володіє знеболюючою дією.
  Камфора - речовина рослинного походження. Для місцевої дії камфори притаманний дратівливий ефект, що проявляється у розширенні судин, відчутті тепла. Речовина може послаблювати больові відчуття, тому і використовується для зменшення суглобових, м’язових і невралгічних болів.  
  М'ята - один з найдавніших лікувальних засобів. Її використовували в давньогрецький період, вперше вона згадується стародавніми еллінами, потім з'являється у стародавніх римлян і у інших європейських народів. Про лікувальні властивості рослини писали Гіппократ, Парацельс і Авіценна. Олія м’яти володіє освіжаючими, антисептичними і знеболюючими властивостями.
  Властивості гелю:
- знімає напругу і втому;
- позбавляє від м’язового болю;
- покращує кровоток.
  Рекомендується як допоміжний засіб при проведенні масажу або самомасажу після фізичної праці або спортивних тренувань.
 
Спосіб застосування: невелику кількість гелю нанести тонким шаром на хворобливі ділянки тіла 2-3 рази на день і втирати легкими масажними рухами.
Використання гелю після тренувань або інших навантажень допоможе зняти м’язове напруження та больові відчуття. Можливе застосування при відновлювальному  масажі.
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.  
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
     
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
 ТУ У 05.0-30192477-002-2002