(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель для масажу охолоджуючо-розігріваючий»


    Масаж вже не  перший рік приносить людям користь: зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття. Ми пропонуємо вам гель, який ідеально підходить для будь-якого виду масажу та володіє подвійним ефектом.
    Під час масажу засіб спочатку охолоджує і освіжає тіло після фізичних навантажень або спортивних тренувань, а потім поступово розігріває м’язи, знімає напруження, біль та судоми, що пов’язані з накопиченням молочної кислоти; надає реабілітаційну дію. Використання Гелю для масажу охолоджуючо-розігріваючого підсилює м’язову продуктивність, ліквідує симптоми м’язового перенапруження, підвищує пружність та еластичність шкіри, покращує еластичність м’язів, прискорює розсмоктування гематом і набряків при  ударах і запаленнях. Добре знімає втому після фізичних навантажень або спортивних тренувань.
    Екстракт стручкового перцю містить капсаіцин, який володіє сильною дратівливою дією на чутливі рецептори шкіри, ініціює місцевий прилив крові, підсилює обмінні процеси, підвищує тонус шкіри.
    Екстракт арніки стимулює кровообіг в шкірі, активізує тканинне дихання. Володіє протизапальною та антисептичною властивостями.   Глікозиди, що входять до складу екстракту, сприяють заспокійливій і знеболюючій дії.
    Екстракт бодяги  володіє протизапальною, протинабряковою дією; відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.
    Крім того, сорбітол, що міститься у складі гелю, - зволожувач. Він має властивість робити шкіру оксамитовою на дотик. До речі, сорбітол був відомий ще стародавнім травникам, які виявили його у плодах горобини. Також ця речовина є у плодах сливи, черешні, яблук і морських водоростей.
    М'ята - один з найдавніших лікувальних засобів. Її використовували в давньогрецький період, вперше вона згадується стародавніми еллінами, потім з'являється у стародавніх римлян і у інших європейських народів. Про лікувальні властивості рослини писали Гіппократ, Парацельс і Авіценна. Олія м’яти володіє освіжаючими, антисептичними і знеболюючими властивостями.
    Олія сосни звичайної надає стимулюючу, антисептичну, дезодоруючу, знеболюючу, протизапальну та  протиревматичну дії.     
    Олія розмарину покращує місцевий кровообіг і оновлення клітин, усуває запальні процеси.
    Властивості гелю:
- покращення еластичності і пружності шкіри;
- має розігріваючі властивості;
- надає знеболювальний і протинабряковий ефект.
Рекомендується як допоміжний засіб при проведенні масажу або самомасажу після фізичної праці або спортивних тренувань.
 
Спосіб застосування: невелику кількість гелю нанести тонким шаром на хворобливі ділянки тіла 2-3 рази на день і втирати легкими масажними рухами.
Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.
 
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
 
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 05.0-30192477-002-2002