(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

«Гель для ніг»


   Щодня наші ноги піддаються колосальному навантаженню. Після робочого дня відчувається стомленість у ногах, з’являється відчуття тяжкості. Це може стати причиною появи варикозної хвороби: стінки капілярів і судин стають більш ламкими, порушується кровообіг.

   У складі «Гелю для ніг» присутні активні компоненти гепарин натрію і пантенол, дія яких підсилюється природним комплексом - екстрактами бодяги і кінського каштану, ментолом. Гель усуває відчуття стомленості в ногах і надає заспокійливу дію. Активізує мікроциркуляцію крові в судинах ніг, зменшує явища венозного застою і набряклості, знімає відчуття напруження, допомагає боротися з «судинною сіткою». Тонізує шкіру, надає відчуття свіжості і прохолоди.

   Гепарин є антикоагулянтом прямої дії; він блокує біосинтез тромбіну, гальмує утворення фібрину з фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому (зовнішньому) застосуванні гепарин, що поступово звільняється, надає антитромботичну, антикоагулянтну, протинабрякову і помірну протизапальну дію. Сприяє розсмоктуванню вже існуючих і перешкоджає утворенню нових тромбів. Покращує мікроциркуляцію і активізує тканинний обмін, завдяки цьому прискорює процеси розсмоктування гематом, тромбів і зменшення набряклості тканин.

   Пантенол - вітаміноподібний препарат, що стимулює епітелізацію. Пантенол сприяє енергетичному обміну речовин у клітинах шкіри і оптимальному збагаченню їх живильними речовинами; крім того, він, як і вітамін А, стимулює ділення клітин шкіри.

   Екстракт кінського каштана (есцин - тритерпеновий глікозид) - венотонізуючий засіб рослинного походження (фітопрепарат) для місцевого і системного застосування при порушеннях венозного кровообігу, і перш за все, - при венозній недостатності. Екстракт насіння кінського каштана (есцин) підвищує тонус венозних судин, усуває венозний застій; нормалізує стан судинної стінки, підвищує стійкість капілярів, знижує їх ламкість; володіє протизапальною дією.

   Екстракт бодяги володіє протизапальною і протинабряковою діями.

   Ментол при втиранні в шкіру викликає роздратування нервових закінчень, що супроводжується відчуттям холоду, легкого поколювання, надає легку місцеву знеболюючу дію; володіє також слабкими антисептичними властивостями.

   Властивості гелю:

- сприяє нормалізації кровотоку;

- попереджає виникнення тромбів;

- знімає відчуття тяжкості в ногах;

- розслаблює м’язи.
 

Спосіб застосування: масажними рухами нанести гель на шкіру ніг від ступнів до стегон, втирати протягом 2-3 хвилин 2 рази на день. Можна починати застосування при перших ознаках тяжкості або в якості профілактики. Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.

 

Протипоказання:індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.

 

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

 

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

  

ТУ У 05.0-30192477-002-2002