(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель для масажу «Спорт»


   Виникнення масажу сягає глибокої давнини і вже не одне століття приносить людям користь. Саме слово в перекладі з грецької означає «місити, м’яти, погладжувати». Масаж зміцнює здоров’я, піднімає життєвий тонус, повертає бадьорість і гарне самопочуття; він незамінний при відновленні організму після травм.

   Існує чимало різновидів масажу. Наприклад, спортивний масаж стане корисним кожному, хто веде активний спосіб життя і займається спортом; він полегшує біль у м’язах, зміцнює мускули, знижує втому.

   У складі гелю міститься комплекс високоактивних компонентів, які забезпечують його ефективність. Гель «Спорт» допоможе підготувати м’язи і зв’язки до тренування, а також усунути неприємні больові відчуття та відновитися після фізичних навантажень. Знімає відчуття стомленості, запобігає набряклості тканин, проявляє знеболюючу та зігріваючу дії.

   Основні компоненти гелю - екстракти арніки, бодяги і живокосту, ефірні олії лимонграсу, герані та м’яти.

   Екстракт арніки стимулює кровообіг в шкірі, активізує тканинне дихання. Володіє протизапальною та антисептичною властивостями. Глікозиди, що входять до складу екстракту, сприяють заспокійливій і знеболюючій дії.

   Екстракт бодяги володіє протизапальною та протинабряковою діями; відновлює місцевий імунітет і захисні функції шкіри.

   Екстракт живокосту лікарського (окопника) містить алантоїн, алколоїди, холін, дубильні речовини і крохмаль, органічні кислоти, слизи. Алантоїн стимулює ріст кістяної, суглобної та м’язової тканин; володіє протизапальними властивостями. Екстракт живокосту пом'якшує, лікує шкіру і викликає швидке відновлення клітин, сприяє зволоженню шкіри, надаючи їй здорового вигляду.

   Олія лимонграсу покращує кровообіг, підвищує тонус. Надає антисептичну та знеболювальну дії.

   Олія герані є гарним очищаючим засобом, активізує кровоток, усуває болі при артритах, ревматизмі, невралгії.

   М'ята - один з найдавніших лікувальних засобів. Її використовували в давньогрецький період, вперше вона згадується стародавніми еллінами, потім з'являється у стародавніх римлян і у інших європейських народів. Про лікувальні властивості рослини писали Гіппократ, Парацельс і Авіценна. Олія м’яти володіє освіжаючими, антисептичними і знеболюючими властивостями.

   Властивості гелю:

- покращує кровоток;

- знімає м’язове напруження;

- проявляє знеболюючу та розігріваючу дії.

   Гель рекомендовано застосовувати для:

- зменшення втоми після фізичних навантажень;

- підсилення еластичності стінок судин;

- відновлення організму після травм;

- профілактики набряків.

 
Спосіб застосування: невелику кількість гелю нанести тонким шаром на хворобливі ділянки тіла 3-4 рази на день і втирати легкими масажними рухами.

Гель можна використовувати перед змаганнями або фізичним навантаженням для розігріву м’язових тканин.

Використання гелю після тренувань або інших навантажень допоможе зняти м’язове напруження та больові відчуття. Можливе застосування при відновлювальному масажі.

Після застосування гелю ретельно вимити руки. Уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі та інші слизові оболонки.

Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій необхідно припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище від +5 до +20° С.

Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення

 

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

 

 

ТУ У 05.0-30192477-002-2002