(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Гель «Гепарин з бодягою»


   Гель  «Гепарин з бодягою» - прямий антикоагулянт для зовнішнього застосування. Володіє антикоагулянтною, протизапальною, протинабряковою  та анальгезуючою діями. Запобігає утворенню тромбів, покращує мікроциркуляцію  й активізує тканинний обмін, прискорює процеси розсмоктування гематом.
   Гель  призначений для зменшення ризику утворення закупорки у змінених венах, нормалізації кровообігу в дрібних судинах. У складі цього засобу вдало поєднуються гепарин, екстракти бодяги, кінського каштану та арніки. Завдяки своїй структурі гель швидко всмоктується у шкіру і не залишає жирних плям.
   Гепарин є антикоагулянтом прямої дії; він блокує біосинтез тромбіну, гальмує утворення фібрину з фібриногену, зменшує агрегацію тромбоцитів і пригнічує активність гіалуронідази. При місцевому / зовнішньому застосуванні гепарин, що поступово звільняється, надає антитромботичну, антикоагулянтну, протинабрякову і помірну протизапальну дії. Сприяє розсмоктуванню вже існуючих  і перешкоджає утворенню нових тромбів. Покращує мікроциркуляцію і активізує тканинний обмін, завдяки цьому прискорює процеси розсмоктування гематом, тромбів і зменшення набряклості тканин.
   Екстракт кінського каштана - венотонізуючий засіб рослинного походження для місцевого та системного застосування при порушеннях венозного кровообігу і, перш за все, - при венозній недостатності. Дія екстракту кінського каштана пов’язана з наявністю в ньому флавонового глікозиду ескуліну і сапоніна есцину. Ескулін зменшує проникність капілярів, стимулює антитромбозну активність сиворотки крові, збільшує вироблення антитромбіну в системі судин, підсилює кровонаповнення вен, особливо якщо в них є патологічні зміни. Есцин володіє вираженою капіляропротекторною активністю і надає протизапальну дію. 
   Екстракт арніки стимулює кровообіг в шкірі, активізує тканинне дихання. Володіє протизапальною властивістю. Глікозиди, що входять до складу екстракту, сприяють заспокійливій і знеболюючій дії.
   Екстракт бодяги  володіє протизапальною і протинабряковою діями, послаблює місцевий біль.
   Олія кипарису знімає втому, бореться з набряклістю, сприяє усуненню капілярного малюнка. 
   Властивості гелю «Гепарин з бодягою»:
- надає антитромбічну, антикоагулянтну, протинабрякову і протизапальну дію;
- нормалізує кровообіг у венах та дрібних судинах;
- активізує тканинне дихання;
- попереджує утворення нових тромбів.
   Гель «Гепарин з бодягою» рекомендовано застосовувати при:
- варикозному розширенні вен;
- тромбофлебітах;
- тромбозах;
- венозній недостатності;
- виразках  гомілки при місцевому порушенні кровообігу;
- спортивних травмах;
- місцевих запальних (неінфекційних) процесах  шкіри і м’яких тканин.
  Використовуйте гель «Гепарин з бодягою» і забудьте про неприємні відчуття в ногах.    
 
Спосіб застосування: нанести тонким шаром і обережно розподілити гель (довжина смужки 5 см) на проблемній ділянці шкіри 1-3 рази на добу. Тривалість курсу не повинна перевищувати 7 днів.
При захворюваннях вен нижніх кінцівок без тромбозу гель слід наносити легкими масуючими рухами за напрямком знизу вгору, разову дозу рекомендується наносити не повністю, а окремими порціями.
При тромбозах і тромбофлебітах гель слід застосовувати у вигляді пов’язок, не втирати і не масувати.
При варикозних виразках гель наносити по краям виразки у вигляді кільця шириною близько 4 см.
Після нанесення гелю ретельно вимити руки. Необхідно уникати потрапляння гелю на відкриті рани, очі  та інші слизові оболонки. За більш детальною інформацією звертайтеся до лікаря.
Протипоказання: індивідуальна чутливість до компонентів. При появі алергічних реакцій припинити застосування і проконсультуватися з лікарем.
Умови зберігання: зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі від +5 до +20° С.
Термін придатності: 24 місяці від дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України

ТУ У 05.0-30192477-002-2002