(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Коктейль для схуднення Слім Боді Формула (Slim Body Formula)


-    Пригнічує відчуття голоду
-    Зменшує жирові відкладення
-    Сприяє зниженню і нормалізації ваги
-    Сповнює організм вітамінами
   Щодня тисячі людей стають на ваги зі сльозами на очах. Потім вони намагаються схуднути за допомогою різних дієт (нерідко морять себе справжнім голодом) та непосильних силових навантажень. Все це часто закінчується виснаженням сил і швидким поверненням втрачених кілограмів, варто тільки повернутися до звичного режиму харчування. Можливо, Ви також вже перепробували багато різних способів зниження ваги – від усіляких дієт до виснажливих тренувань. І навіть якщо досягали успіху на певний період, все одно дуже швидко знову набирали вагу. Адже схуднути набагато важче, ніж набрати вагу (особливо якщо Ви до цього схильні). І багато людей «зриваються», не витримуючи навантаження, і набирають більше ніж скинули.
   Необхідно знати «секрети» успішного позбавлення зайвої ваги, які давно розкриті науковцями і допоможуть забезпечити процес схуднення і підтримки ваги грамотно і з користю для Вашого організму. Для цього і був розроблений дуже ефективний коктейль «Слім Боді Формула» на протеїні. Розглянемо, що таке протеїн і в чому його користь для організму.
   Протеїн – дуже важливий компонент харчування, незалежно від того, яку мету Ви маєте – схуднути, накачати м'язи або тільки підтримати себе в тонусі. Це головний будівельний елемент Вашого тіла, основа всіх м'язів і органів. Білок життєво важливий для правильного функціонування гормональної та імунної систем. Він використовується для будівництва і відновлення м'язових волокон. Коли Ви намагаєтеся схуднути, Ви зменшуєте споживання калорій. Наше тіло вважає запаси жиру важливішими запасами, ніж м'язові волокна. Організм за нестачі калорій намагається використовувати як джерело енергії в першу чергу м'язи, а не запаси жиру. Ця фізіологічна адаптація виникла в давні часи для захисту наших предків від голоду, але в наш час працює проти нас. Така особливість не дуже корисна для сучасної людини. М'язові волокна є відмінними споживачами калорій. Чим більше у нас м'язів, тим більше ми спалюємо калорій навіть в стані повного спокою! Протеїн допомагає організму витрачати при схудненні не м'язову тканину, а саме жирові запаси! Протеїн – це спалювач жиру. Організму потрібно більше калорій для перетравлення, засвоєння протеїну, ніж для перетравлення та засвоєння жиру і вуглеводів. Таким чином, приймаючи коктейль «Слім Боді Формула», Ви активуєте процес жироспалювання. Також вживання протеїну дозволяє організму підтримувати необхідний імунний захист, захищає органи від виснаження, одночасно знижуючи рівень жирових запасів.
   Завдяки поєднанню у коктейлі «Слім Боді Формула» трьох видів протеїну – сироваткового, молочного та соєвого білків – продукт має дуже потужний вплив на позбавлення зайвої ваги.
   Сироватковий протеїн вже давно не є елементом харчування виключно тих, хто займається бодібілдингом. На сьогоднішній день це продукт масового вжитку, він є частиною здорового і активного способу життя. Сироватковий протеїн належить до «повноцінних» білків, він містить усі необхідні амінокислоти, дуже легко і швидко засвоюється нашим організмом. Завдяки сироватковому протеїну відбувається втрата зайвої ваги, підвищується рівень глутатіону (одного з найголовніших антиоксидантів, який виробляється нашим організмом). Сироватковий протеїн допомагає в збільшенні м'язової маси, знижує рівень тригліцеридів – нейтрального жиру (форма зберігання жирів в організмі людини), знижує рівень «поганого» холестерину, підвищує функції імунної системи, збільшує потужність в спорті, скорочує час відновлення і позбавляє симптомів перенапруження в тренуваннях.
   Прийом молочного протеїну (казеїну) сприяє підтримці високого рівня працездатності і підвищенню витривалості. Казеїн має низьку швидкість засвоєння, тому він забезпечує організм людини необхідними амінокислотами протягом приблизно шести годин. А в зв'язку з тим, що амінокислоти, на відміну від жиру, не мають властивості накопичуватися в організмі, молочний протеїн просто незамінний, оскільки позбавляє відчуття голоду значний час після прийому.
   В соєвому протеїні міститься аргінін, який сприятливо впливає на зміцнення імунної системи організму. До того ж, він містить ізофлавони, які захищають людину від захворювань серцево-судинної системи, має кілька механізмів зниження рівня холестерину. Амінокислотний склад соєвого протеїну близький до досконалості. Соєвий білок має в своєму складі значну кількість лецитину, який обмежує накопичення жирів у печінці та сприяє виведенню жовчі. Ізолят соєвого білка впливає на вироблення тиреоїдних гормонів у людини. Це значна перевага для тих, хто прагне спалити жир!
   Дуже важливий компонент коктейлю – вівсяні харчові волокна, які сприяють зниженню рівню холестерину і цукру в крові, швидкому насиченню, надовго пригнічують апетит і сприятливо впливають на травлення і мікрофлору кишечника.
   Також коктейль містить безліч інших корисних речовин, рослинних екстрактів, які пригнічують апетит, спалюють жири, сповнюють організм необхідними мікроелементами, мінералами та вітамінами.
   В результаті вживання коктейлю «Слім Боді Формула» Ваше тіло в процесі схуднення виглядає підтягнутим, здоровим, шкіра залишається еластичною, а не в'ялою і обвислою, як після дієт, особливо з дуже швидким результатом. Вживаючи цей напій, Ви робите процес схуднення простим і ефективним. У поєднанні з помірними спортивними навантаженнями результат прийому коктейлю «Слім Боді Формула» виявиться приголомшливим. Ви можете приймати напій або як додаток до Вашого звичайного раціону, або замінювати ним прийом їжі за необхідності. Регулярне вживання напою зробить процес схуднення легким і приємним!
 
Рекомендації щодо застосування: розчинити вміст одного саше (1 порції) у склянці 250-300 мл знежиреного молока (води, соку) та ретельно перемішати. Приймати дорослим у вигляді коктейлю 1-2 порції на добу.
 
Склад (1 саше): сироватковий білок – 12,475 г, молочний білок – 2,85 г, соєвий білок – 1,9 г, вівсяні волокна – 2,5 г, фосфор – 162,5 мг, натрій – 135 мг, калій – 125 мг, кальцій – 95 мг, магній – 22,5 мг, вітамін С – 14,25 мг, залізо – 5 мг, цинк – 3,5 мг, мідь – 0,475 мг, йод – 0,0375 мг, вітамін А – 0,3 мг, вітамін В1 – 0,19 мг, вітамін В2 – 0,4 мг, вітамін В6 – 0,475 мг, вітамін В12 – 0,475 мкг, вітамін D3 – 2,4 мкг, вітамін Е – 4,75 мг, ніацин – 5 мг, пантотенова кислота – 1,625 мг, екстракт гарцинії – 6,5 мг, екстракт ананаса – 4,75 мг, холін – 9,5 мг, L-карнітин – 4,75 мг, хрому піколінат – 47,5 мкг, фолієва кислота – 57,5 мкг, селен – 19 мкг, допоміжні речовини: декстроза, ароматизатор.
 
Енергетична цінність (калорійність) в 1 саше: 86,79 ккал / 363,13 кДж.
 
Застереження щодо вживання певними категоріями населення: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.
Не є лікарським засобом.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-005:2008