(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Коктейль для схуднення Збалансований сніданок (Breakfast Balanced)


-    Пригнічує відчуття голоду
-    Стимулює спалювання жирів
-    Сприяє зниженню і нормалізації ваги
-    Підвищує працездатність
   До схуднення та правильного харчування слід ставитись розумно. Самостійно скласти основу правильного раціону харчування і підібрати необхідне поєднання білків, мікроелементів і вітамінів дуже складно. Для спрощення такого завдання ми розробили цей продукт «Збалансований сніданок», який містить збалансоване поєднання всіх необхідних нашому організму корисних елементів і дозволяє збагатити його різними життєво важливими нутрієнтами: білками, поліненасиченими кислотами, вітамінами і мінералами. Цей ретельно підібраний склад дозволяє отримувати повноцінне харчування, при цьому не перевантажуючи шлунок зайвою їжею і не розтягуючи його, знижує відчуття неконтрольованого голоду, що дозволяє також легко відмовитися від інших харчових спокус і шкідливої їжі. За енергетичною цінністю коктейль можна порівняти з повноцінним сніданком. Одна його порція цілком задовольняє потребу організму в їжі. Це здорова альтернатива шкідливим перекусам на ходу і прекрасна можливість повноцінно харчуватися. Після прийому коктейлю надовго зникає відчуття голоду, що дозволяє дотримуватися необхідних перерв між прийомами їжі, відбувається підвищення працездатності, розумової та фізичної активності.
   «Збалансований сніданок» – це повноцінний замінник їжі, який допоможе контролювати вагу і підтримувати гарне самопочуття. Незалежно від того, який спосіб життя Ви ведете і якого раціону дотримуєтеся, починайте свій день зі здорового сніданку. Він містить значну кількість сироваткового, молочного та соєвого білків і допомагає залишатися ситим надовго. Він стане для Вас відмінною допомогою в зниженні ваги, особливо в поєднанні з помірними заняттями спортом. «Збалансований сніданок» є таким корисним завдяки своїм компонентам:
   Сироватковий білок (протеїн) – найбільш очищений білок. Він засвоюється організмом за 30 хвилин. Використана енергія для засвоєння одержуваної кількості білка вимагає від організму спалювання своїх енергетичних запасів. Як наслідок – споживання протеїну допомагає ефективніше позбавлятися жирового прошарку. Вживання протеїну збільшує час засвоєння вуглеводів, що допомагає придушити відчуття голоду. Цей продукт містить концентрацію білка не менше 95%. Вуглеводи і жири в ньому практично відсутні. Тому сироватковий протеїн добре підходить для застосування під час дієти.
Молочний білок – дуже корисний продукт при позбавленні зайвої ваги. Науковці давно помітили, що люди, які вживають молоко, рідше страждають на надмірну вагу. Молочний білок у поєднанні з необхідними мікроелементами і вітамінами робить коктейль дуже ситним за невеликої калорійності.
Соєвий білок – це рослинна форма повноцінного білка, що містить усі необхідні амінокислоти. Соєвий білок має низький вміст жиру і калорій, сприяє зниженню рівня холестерину, дозволяє уникнути підвищення цукру в крові, захищає клітини.
   Магній – мікроелемент, необхідний для нормальної життєдіяльності людини. При схудненні він потрібен для спалювання глюкози, жиру і білків, регуляції роботи нервових клітин, розширення кровоносних судин, регулювання концентрації серцевих і м'язових клітин.
   Залізо – мікроелемент, необхідний при схудненні. Залізо бере участь у виробництві багатьох ферментів, що сприяє поліпшенню обміну речовин. А при нормальному обміні речовин вага починає нормалізовуватися. Залізо потрібне для правильного метаболізму вітамінів групи В. Крім того, воно збільшує опірність захворюванням, попереджає втому.
   Кальцій допомагає худнути набагато швидше. Недостатність кальцію в організмі призводить до того, що людина відчуває бажання їсти продукти, багаті на мінерали. І підсвідомо обирає дуже калорійні з них – наприклад, морозиво і жирний сир. А це неминуче гальмує процес втрати ваги і навіть провокує її збільшення.
   Вітамінний комплекс у складі напою дозволяє попередити нестачу необхідної добової дози вітамінів в раціоні харчування. Не секрет, що через недоотримання необхідних вітамінів організм відчуває голод, змушуючи нас з'їдати більше їжі, щоб отримати більше необхідних вітамінів. Наявність збалансованого комплексу вітамінів дозволяє уникнути цього.
   Прийом порції коктейлю «Збалансований сніданок» замість сніданку або перед їжею сприяє значному зниженню апетиту і калорійності подальшого харчування. Він сповнить організм усіма життєво необхідними вітамінами, мінералами, мікроелементами і значно полегшить процес позбавлення зайвої ваги надовго!
 
Рекомендації щодо застосування: розчинити вміст 1-2 саше (1 порції) у склянці 250-300 мл знежиреного молока (води, соку) та ретельно перемішати. Приймати дорослим у вигляді коктейлю 1-2 порції на добу.
 
Склад (1 саше): сироватковий білок – 12,2 г, молочний білок – 5,5 г, соєвий білок – 1,4 г, магній – 24 мг, залізо – 0,86 мг, кальцій – 0,14 мг, вітамінний комплекс (вітамін А – 500 МО, вітамін В1 – 0,2 мг, вітамін В2 – 0,3 мг, вітамін В6 – 0,34 мг, вітамін В12 – 0,44 мг, вітамін С – 6 мг, вітамін Е – 3,2 мг, ніацин – 1,88 мг, фолієва кислота – 4 мкг, пантотенова кислота – 1,06 мг), допоміжні речовини: декстроза, ароматизатор.
 
Енергетична цінність (калорійність) в 1 саше: 71,15 ккал / 297,69 кДж.
 
Застереження щодо вживання певними категоріями населення: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: в сухому місці за температури від мінус 5°С до плюс 25°С, за відносної вологості повітря не більше 75%.
Термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-005:2008