(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Напій для схуднення Напій розчинний «Гарячий шоколад» з протеїнами та гуараною «Energy drive»


-    Пригнічує відчуття голоду
-    Підвищує життєвий тонус
-    Контролює масу тіла
-    Спалює жири
   Зробити процес схуднення приємним – без голодувань, знесилення та зниженого настрою – Вам допоможе напій розчинний «Гарячий шоколад» з протеїнами та гуараною «Energy drive». Поєднання білка, протеїну, гуарани та комплексу вітамінів дозволяє досягти значних результатів у процесі зниження ваги. За допомогою напою Ви позбавитеся відчуття голоду, почуватиметеся бадьорим і повним сил, що зробить процес втрати зайвих кілограмів приємним і комфортним. Напій стане незамінним для любителів солодощів. За його допомогою Ви вгамуєте потребу в прийомі шкідливих солодощів: тортів, тістечок, цукерок тощо. Напій дозволяє на довгий час позбутися голоду і бажання з'їсти щось солодке. Водночас він сповнить Ваш організм усіма необхідними білками, вітамінами, корисними високоякісними вуглеводами. Це дозволить прискорити процес позбавлення зайвої ваги за відсутності відчуття голоду. Поєднання мальтодекстрину, какао, протеїну і гуарани стимулює жировий обмін в організмі, завдяки чому не відбувається накопичення нових жирових відкладень, а старі спалюються швидше; підвищує енерговитрати, що сприяє розщепленню та спалюванню вже відкладених жирів та тих, що надходять в організм; прийом напою за 30-40 хвилин до їжі зменшує відчуття голоду, що дозволяє вживати набагато менше їжі; містить необхідну кількість вуглеводів, позбавляючи Вас неконтрольованого бажання з`їсти солодке; підвищує життєвий тонус організму, збільшує енергійність, розумову і фізичну працездатність.
   Мальтодекстрин виступає в ролі джерела енергії. Він легко засвоюється організмом, має солодкуватий смак і є оптимальним джерелом вуглеводів. Мальтодекстрин не є цукром, завдяки чому часто використовується в спортивному харчуванні.
   Какао містить більше білків, ніж жирів і вуглеводів. Завдяки тому, що це не високовуглеводний продукт, воно дозволяє позбавитися зайвої ваги. Какао дає відчуття насичення. Гормони радості, які виділяються в організмі при прийомі какао, позбавляють втоми та депресії, які так властиві тим, хто сидить на дієті. Какао зменшує апетит, прискорює обмін речовин, що також знижує вагу і позбавляє зайвих кілограмів. Цей напій тримає організм у тонусі та підтримує життєві сили під час дієти. Практично всі дієти ґрунтуються на тому, що необхідну калорійність організм повинен отримувати з білків. Какао якнайкраще задовольняє ці вимоги. Більшість калорійності цього продукту припадає на білок, що входить до його складу. Також какао не лише допомагає процесу позбавлення зайвої ваги – це ще й дуже корисний продукт для всього організму загалом. Він підвищує життєві сили, імунний захист організму, має антиоксидантну дію, захищає від дії вільних радикалів, має омолоджувальні властивості
   Протеїн потрібен не лише бодібілдерам і спортсменам – він просто необхідний тим, хто худне! Отримуючи протеїн у складі напою, Ви зможете зменшити кількість прийомів їжі і насичуватися меншими порціями, що сприятиме схудненню. Засвоєння протеїну в організмі вимагає значної кількості енергії – на 30% більше, ніж засвоєння жирів чи вуглеводів. Протеїн потребує більшого часу для повного засвоєння, при цьому сповільнює засвоєння вуглеводів. Це знижує сумарний глікемічний індекс їжі, що вживається, і дає можливість без перепадів інсуліну протягом довгого часу підтримувати цукор в крові на достатньому рівні. Це дає можливість ефективно і без зусиль впоратися з відчуттям голоду.
   Гуарана має тонізуючі та стимулюючі властивості, додає сил, підвищує енергетичний рівень організму. Вона знижує апетит, нормалізує жирові обміни в організмі, зменшує рівень холестерину, нормалізує роботу кишечника, підвищує працездатність організму, а також стимулює функції нервової системи. Від будь-якої дієти людина стає дратівливою і втомленою, а при прийомі напою з гуараною нервова система заспокоюється і зміцнюється, а також в організм потрапляють такі корисні речовини, як танін, калій і магній, вітамін В1, які у комплексі покращують роботу серця.
   Також напій збагачений високим вмістом необхідних вітамінів. Вітамінний премікс, який входить до складу напою «Гарячий шоколад» з протеїнами та гуараною «Energy drive», насичує організм вітамінами. Наш організм має одну не дуже корисну властивість для тих, хто худне: якщо певних вітамінів не вистачає, то замість того, щоб спалювати жир, організм його накопичує для запасу. Високий вміст вітамінів у напої дозволяє худнути швидко, комфортно і без зусиль.
   Якщо Ви бажаєте перекусити, випийте чашку напою – і апетит згасне. Таким чином напій може замінити прийом їжі або допоможе уникнути переїдання, особливо якщо випити його за півгодини до їжі. Збагатіть свій раціон харчування розчинним напоєм «Гарячий шоколад» з протеїнами та гуараною «Energy drive», і результат позбавлення зайвої ваги та набуття стрункості не змусить на себе чекати.
 
Рекомендації щодо застосування: розчинити вміст одного саше (1 порції) у склянці 200 мл гарячої води та ретельно перемішати. Приймати дорослим по 1-2 склянки на день. Приймати дорослим у вигляді напою 1-2 порції на добу. За смаком можна додати замінник цукру або знежирене молоко.
 
Склад (1 саше): мальтодекстрин – 10,393 г, какао-порошок – 6,08 г, протеїн – 1,52 г, екстракт гуарани – 76 мг, вітамінний премікс (вітамін А (бета-каротин) – 2508 МО, вітамін С – 2,66 мг, біотин – 2,28 мг, вітамін В1 – 760 мкг, вітамін В2 – 760 мкг, вітамін В6 – 1,52 мг, вітамін В12 – 3,8 мг, нікотинова кислота – 7,6 мг), допоміжні речовини: сорбіт.
 
Енергетична цінність (калорійність) в 1 саше: 68,95 ккал / 288,5 кДж.
 
Застереження щодо вживання певними категоріями населення: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: в сухому місці за температури від мінус 5°С до плюс 25°С, за відносної вологості повітря не більше 75%.
Термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення.

Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-005:2008