(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Напій для схуднення«Напій розчинний з зеленим чаєм Light «Energy Drive»


   Лідером серед напоїв, які вживаються з метою схуднення, безсумнівно, є зелений чай. Втрата ваги відбувається без шкоди для організму і найголовніше – без ризику повернення втрачених кілограмів. Цей напій з'явився на Сході більше тисячі років тому і на сьогоднішній день зарекомендував себе прекрасним і природним засобом для зниження ваги. Він покращує перетравлювання їжі, забезпечує тонізацію та загальне омолодження організму. В ньому виявлено багато лікувальних властивостей, напій багатий на антиоксиданти, мінерали. Допомагає бути молодим, струнким і активним.
   Цей напій увібрав в себе букет найефективніших екстрактів для схуднення та позбавлення зайвих кілограмів. Це екстракти зеленого чаю, гарцинії, ананасу, гуарани, сени. Також в поєднанні з вітамінним преміксом і L-карнітин тартратом зелений чай – корисний не лише для схуднення, але і в цілому для здоров'я. Він містить цинк, калій, фтор, йод, марганець, натрій, фосфор, кремній, кальцій, залізо, мідь, а також вітаміни С, В1, В2, В6, В9 (фолієва кислота), А (каротин), Р і РР (нікотинова кислота). За вмістом вітаміну Р, відповідального за зміцнення стінок кровоносних судин, зелений чай взагалі не має конкурентів. Всього ж в чайному листі міститься більше 300 корисних речовин. Крім вітамінів і мінералів, там наявні алкалоїди, ефірні масла, вуглеводи, органічні кислоти, білки, пектини. Розслабляючий і заспокійливий напій, він також містить невелику кількість кофеїну, яка вважається стимулятором нервової і кровоносної системи, стимулює діяльність мозку і судин. Тобто чай діє на організм м’яко, без потрясінь. Напій низькокалорійний. Неодмінним і найважливішим його компонентом є комплекс фенольних з’єднань (чайний танін), що складається з катехинів і галових ефірів. Вони додають напою спрагогамуючих властивостей, терпкого смаку і вишуканого кольору.
   До того ж, на відміну від інших способів позбавлення зайвої ваги, зелений чай не пригнічує апетит. Напій лише збільшує реакції метаболізму і спалює калорії. Крім того, він дуже ситний, оскільки багатий на білок (у його листі може міститися від 15% до 25% протеїну).
Збагачення напою L-карнітином дозволяє швидше перебудувати організм на «жироспалюючий» режим. Він прискорює метаболізм, розщеплення жирів і заміну жирової тканини на м'язову. L-карнітин необхідний в раціоні вегетаріанців.
   Гарцинія здавна завоювала репутацію рослини, що допомагає схудненню. Екстракт гарцинії слугує джерелом гідроксилимонної кислоти (ГЛК), яка є каталізатором розщеплення жирів, прискорювачем обміну речовин, а також природним засобом, здатним пригнічувати апетит.
   Екстракт ананаса для схуднення досить ефективний. Він позбавляє надмірної ваги і нормалізує обмін речовин. У ньому містяться цінні компоненти, які не просто долають жирові відкладення, але ще і здатні очистити організм від шкідливих речовин, що знаходяться в його тканинах. Екстракт ананасу допомагає в розщепленні органічних сполук, що містять жирні кислоти.
   Екстракт гуарани багатий на кофеїн, який разом з сапонінами та таніном, що містяться в ньому, підсилює метаболізм на клітинному рівні, забезпечує організм колосальною дозою внутрішньої енергії і ефективно очищає стінки судин від холестеринових бляшок.
   Екстракт сени містить цінні біологічні речовини, які покращують перистальтику кишечнику, перешкоджають всмоктуванню жирів, сприяючи вивільненню з кишечнику продуктів розпаду, залишків їжі і шлаків.
   Таким чином, «Розчинний напій з зеленим чаєм» – дуже ефективний засіб для позбавлення зайвих кілограмів та схуднення. Він покращує метаболізм, прискорює обмінні процеси, виводить токсини і шлаки з організму. Вага знижується природним шляхом, без шкоди для здоров'я – і навіть з користю. Вживайте цей напій щодня, і результат не змусить Вас чекати.
   Розчинний напій з зеленим чаєм допоможе Вам правильно і ефективно схуднути без зворотного набору ваги і закріпити цей результат. Пийте напій щодня і худніть з користю для здоров'я!
 
Склад (1 саше): екстракт зеленого чаю – 320 мг, L-карнітин тартрат – 40 мг, екстракт гарцинії – 40 мг, екстракт ананасу – 40 мг, екстракт гуарани – 40 мг, екстракт сени – 28 мг, вітамінний премікс (вітамін А (бета-каротин) – 2640 МО, біотин – 2,4 мг, вітамін В1 – 800 мкг, вітамін В2 – 800 мкг, вітамін В6 – 1,6 мг, вітамін В12 – 3,2 мкг, нікотинова кислота – 8 мг), допоміжні речовини: сорбіт, ароматизатор.
 
Рекомендації щодо застосування: розчинити вміст одного саше (1 порція) у склянці 100-150 мл гарячої води та ретельно перемішати. Приймати дорослим у вигляді напою 1-2 порції на добу. За смаком можна додати замінник цукру.
 
Застереження для вживання певними категоріями населення: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: в сухому місці при температурі від мінус 5°С до плюс 25°С, при відносній вологості повітря не більше 75%.
Термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення.
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
 ТУ У 15.8-30192477-005:2008