(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Напій для схуднення«Напій кавовий розчинний Light «Energy Drive»


   Розчинний кавовий напій Light для схуднення – чудовий засіб, який допоможе Вам схуднути і досягти стрункості, а потім контролювати набуту вагу. Він містить величезну кількість поживних речовин: алкалоїди, білки, органічні кислоти, амінокислоти, мінеральні елементи, фенольні сполуки, ліпіди тощо.
В ньому наявний алкалоїд кофеїн, який підвищує рівень обміну речовин (відбувається зниження зайвої ваги та її нормалізація) та енергетичний рівень організму (завдяки чому прискорюється метаболізм). Потрапляючи до організму, кофеїн всмоктується через стінки шлунка і разом з кров'ю дає сигнал нашій нервовій системі для виділення норадреналіну – речовини, яка сприяє підвищенню концентрації, емоційному підйому і посиленню рухової активності. Кофеїн відповідає за посилення обмінних процесів в організмі, а це означає, що ліпідний обмін теж покращується.
   Кавовий напій допомагає печінці переробляти жирні кислоти, завдяки чому харчування стає низькокалорійним і дієтичним. За рахунок цього прискорюється процес позбавлення зайвої ваги. Продукт тонізує, поліпшує самопочуття, підвищує працездатність та опір несприятливим факторам навколишнього середовища; позбавляє млявості, втоми, сонливості; покращує якість тренувальних процесів і досягнень. Після прийому однієї склянки Ви відчуєте прилив сил і бадьорості, всі обмінні процеси в організмі запустяться з подвоєною силою. Багато спортсменів вважають за краще пити напій перед тренуваннями для підвищення якості тренувань і подальшого проявлення рельєфу м’язів.
   Продукт збагачений і іншими чудовими складниками, які допомагають прискорити процес позбавлення зайвої ваги і утримати досягнутий результат. Один із них – це екстракт зеленого чаю, який багатий на антиоксиданти та мінерали. Він допомагає бути молодим, струнким, активним. В ньому виявлено багато лікувальних властивостей, а також здатність до корекції ваги. Це відбувається за рахунок активації обміну речовин в організмі і позбавлення надмірного накопичення шлаків, солей важких металів, різного роду токсинів кишечнику. У своєму складі зелений чай має цілу групу катехінів – це поліфенольні, ароматичні сполуки, які діють як антиоксиданти і захищають клітини тіла від старіння. Вони активують метаболізм і спалюють зайві жири всередині клітин. За силою антиоксидантного впливу зелений чай є лідером, обігнавши навіть вітамін С (аскорбінова кислота) і вітамін Е (токоферол).
   У екстракті гарцинії міститься унікальна за властивостями гідроксилимонна кислота. Вона допомагає організму вчасно зупинитися під час прийому їжі. Справа в тому, що гідроксилимонна кислота підтримує в крові високу концентрацію глюкози, а це сигнал для мозку, що ви вже наситилися.
Екстракт ананаса містить речовину бромелайн, яка активно допомагає розщеплювати жири і білки, покращує процеси травлення, має легкий сечогінний ефект. Завдяки мінеральному складу в ньому міститься багато калію, що покращує роботу нирок, також він здатен м'яко знижувати відчуття голоду.
   Екстракт гуарани підвищує енергетичний рівень організму, що є необхідним при схудненні для уникнення млявості і зниження працездатності.
   Екстракт сени має легкий проносний ефект, покращує травлення, перистальтику кишечнику, що є важливим етапом у справі очищення організму, його омолодження та позбавлення зайвої ваги.
   Напій для схуднення Кава Light допоможе Вам правильно і ефективно схуднути без зворотного набору ваги і закріпити цей результат. Пийте напій щодня і худніть з користю для здоров'я!
 
Склад (1 саше): кава натуральна розчинна – 3580 мг, L-карнітин тартрат – 68 мг, екстракт зеленого чаю – 68 мг, екстракт гарцинії – 68 мг, екстракт ананасу – 68 мг, екстракт гуарани – 68 мг, екстракт сени – 46,8 мг, вітамінний премікс (вітамін А (бета-каротин) – 4400 МО, вітамін С – 1,332 мг, біотин – 4 мг, вітамін В1 – 1,332 мг, вітамін В2 – 1,332 мг, вітамін В6 – 2,668 мг, вітамін В12 – 5,2 мкг, нікотинова кислота – 13,2 мг).
 
Рекомендації щодо застосування: розчинити вміст одного саше (1 порція) у склянці 100-150 мл гарячої води та ретельно перемішати. Приймати дорослим у вигляді напою 1-2 порції на добу. За смаком можна додати замінник цукру або знежирене молоко.
 
Застереження для вживання певними категоріями населення: підвищена індивідуальна чутливість до окремих компонентів продукту.
Не є лікарським засобом.

Умови зберігання: в сухому місці при температурі від мінус 5°С до плюс 25°С, при відносній вологості повітря не більше 75%.
Термін зберігання: 24 місяці з дати виготовлення
 
Сертифіковано Міністерством Охорони Здоров'я України
 
ТУ У 15.8-30192477-005:2008