(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Опит предків

Природа завжди служила людині джерелом краси та здоров'я. Знання о багатьох рослинах передавалися від діда -прадіда і, на щастя, дійшли до наших днів. Тепер цей багатовіковий досвід про властивості натуральних речовин активно використовує фармакологія.
 
Колектив розробників компанії «Евро плюс» при створенні гелів врахував лікувальні можливості природних компонентів. Спочатку згадали про цілющі властивості незаслужено забутої губки бодяги. Її ще в давнину використовували при проблемах з опорно -руховим апаратом . Не забули фармакологи і про бджолину отруту ( апитоксині), яка допомагає при болях у суглобах і хребті. Апітерапія, тобто лікування бджолиною отрутою, була відома ще в стародавньому Єгипті, Індії, Китаї та Греції. Сучасна медицина рекомендує апітоксин для зменшення болів та запальних явищ у суглобах і м'язах ревматичного та іншого походження, невралгії, ішіасі. Тому унікальне з'єднання бодяги і бджолиної отрути - це основа інноваційного Геля «Бджолина отрута з бодягою». Засіб допомагає при захворюваннях суглобів і хребта, послаблює біль при радикуліті і ревматизмі.
 
Зупинятися на досягнутому - не в правилах фахівців підприємства «Евро плюс». Тому вони продовжили пошук нових рішень щодо створення ефективної продукції. Після кропіткого вивчення природних компонентів розробники звернули увагу на зміїну отруту, яка у давнину використовувалась для лікування недуг. Так з'явилася унікальна формула: «Гель + зміїна отрута + бодяга».
У його складі чудово поєднуються зміїна отрута, бодяга, екстракти живокосту і алое. Екстракт живокосту ефективний при запаленнях або болях в суглобах і хребті, екстракт алое має протизапальну дію. Зміїна отрута діє як знеболювальне, стимулює регенерацію тканин, а бодяга забезпечує зігріваючу і болезаспокійливу дії. Завдяки такому оптимальному поєднанню компонентів гель ефективний при радикуліті та ревматизмі, артритах, остеохондрозі.
 
Група професіоналів «Евро плюс» не припинила вивчати дари природи, тому асортимент гелів поповнився ще однією новою формулою: «Гель + стручковий перець + бодяга».
 
Доведено, що екстракт перцю стручкового практично не викликає алергічних реакцій, а значить - цілком безпечний у складі гелю. Цей компонент має розігріваючою дією, ініціює місцевий прилив крові, а бодяга послаблює біль і забезпечує розсмоктування на пошкоджених ділянках. Екстракти алое і ромашки, що входять до складу гелю, надають болезаспокійливу і протизапальну дії. «Стручковий перець з бодягою» незамінний в боротьбі з наслідками розтягувань, вивихів або запалень м'язів, а також - при суглобових болях, ревматизмі, артриті.
 
Знання о природних речовинах або лікарських рослинах, накопичені століттями, дійшли до наших днів. Це знайшло своє цілком логічне втілення в унікальних формулах гелів від  «Евро плюс». У майбутньому фахівці компанії створять ще чимало засобів, здатних впоратися з насущними проблеми людини.
 
____________________________________________________________________________________________Категорії: