(056) 371-51-53
(056) 371-51-54
(056) 371-51-55
UA

Статті

Опит предків

Природа завжди служила людині джерелом краси та здоров'я. Знання о багатьох рослинах передавалися від діда -прадіда і, на щастя, дійшли до наших днів. Тепер цей багатовіковий досвід про властивості натуральних речовин активно використовує фармакологія.
Колектив розробників компанії «Евро плюс» при створенні гелів врахував лікувальні можливості природних компонентів.

Детальніше...

Організм відкриє нові можливості , якщо ...

Якщо ми навчимося використовувати знання про навколишній світ і будемо користуватися препаратами на натуральній основі. Не зберегла історія ім'я людини, відкрив корисні властивості бодяги. Але відомо, що голками, що містяться в порошку цієї кремнієвої губки, слов'яни натирали тіло замість гірчичників.
Лікувальними властивостями бодяги зацікавився колектив учених підприємства «Евро плюс» , багато років працює на ринку України і зарекомендував себе з кращого боку.

Детальніше...

Рух без болю і зусиль

Людські суглоби можна назвати природними шарнірами, завдяки яким ми виконуємо всі свої рухи. У нашому організмі їх близько 200, і кожен - виконує свою індивідуальну функцію. Однак, з віком знижується здатність суглобового хряща оновлюватися, а синовіальна рідина, що виконує роль суглобового мастила, втрачає свою якість і зменшується у кількості. Результат - суглобові поверхні кісток стають шорсткими, а кожна наша фізична дія супроводжується «скрипами», через біль ми починаємо обмежувати свої рухи.


Детальніше...

Природа працює на благо краси

Навряд чи знайдеться щось більш цікаве, ніж розповіді бабусь про те, як вони доглядали за собою в часи своєї молодості.Чого тільки не робили, щоб бути красивими та привабливими. Пригадаємо, приміром, рум'яна з буряка або використання яєць замість шампуню. Нині фармакологія та косметологія надзвичайно розвинені. Сучасним панночкам набагато легше доглядати за собою.Тепер за красу нескладно боротися. Асортимент косметичних засобів багатий та різноманітний.Тільки б не розгубитися!

Детальніше...

Чудодійна Бодяга

Сучасна медицина знаходиться в постійному русі, в пошуку нових ефективних методів і засобів лікування захворювань. Все більше з'являється нових лікарських засобів і разом з тим все більше захворювань виникає внаслідок не завжди раціонального застосування фармацевтичних препаратів. А в цей час таке дійсно чудодійний засіб як бодяга стало незаслужено забуте. А адже його лікарські властивості, натуральність і безпека були відомі з давніх часів.


Детальніше...Категорії: